Facebook Google+ Twitter

Nagroda dla Stefanii Najsarek

Tym razem nagroda tygodnia wędruje do Stefanii Najsarek.

 / Fot. materiały redakcjiUbiegły tydzień przyniósł wiele tekstów związanych z 70. rocznicą wybuchu II wojny światowej. Jeden z nich zwrócił naszą szczególną uwagę. Stefania Najsarek w tekście zatytułowanym "Inny patriotyzm, czy grzech zaniechania w Żukowie?" opisała sytuację, jaka miała miejsce w jej gminie. Skutkiem zaniedbania władz miasta 1 września na centralnym placu Żukowa zamiast symboli narodowych można było trafić na flagi reklamujące trwający właśnie Pomorski Festiwal Sportu. Autorka próbowała wyjaśnić przyczyny tej sytuacji u wiceburmistrza Żukowa, a całą sprawę opisała w tekście, któremu przyznajemy nagrodę tygodnia. Gratulujemy!

Na dużą uwagę zasługują także wywiady Agnieszki Wojewody przeprowadzone w dniu premiery filmu "Dzieci Ireny Sendlerowej". Wywiad z Johnem Kentem Harrisonem ukazał się w papierowym wydaniu warszawskiej "Polski" i autorka otrzyma za niego wynagrodzenie.

Naszą uwagę zwrócił także tekst Aleksandry Furtak "Co serwują Polakom największe stacje radiowe?". Aleksandra w swoim debiutanckim tekście przeprowadziła bardzo dokładną analizę muzycznego repertuaru Radia Zet i RMF FM, przedstawiając odpowiednie obliczenia i tabelki.

Na dużą pochwałę zasługuje Monika Sieniawska, która stworzyła cykl artykułów poświęconych mistrzostwom Europy w siatkówce. Teksty Moniki są rzetelnie przygotowane i ciekawe nawet dla sportowego laika.

Wszystkim autorom gratulujemy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Gratulacje złożyłem przez skrzynkę wiadomości. Widzę, jednak, wielu czyni to publicznie. Jako, że nie jestem doświadczonym uczestnikiem W24, muszę wziąć przykład od bardziej obytych i obeznanych w zwyczajach tu panujących. Tym bardziej, że zależy mi na utrzymaniu, przyjaznej atmosfery w Serwisie, czynię więc zadość panującym zwyczajom i przyłączam się do Gratulacji składanych dla Pani Stefanii.
Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielkie gratulacje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluje wszytkim - szczegolnie Steni Najsarek i Agnieszce Wojewodzie, bo ich teksty czytam :) i znam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redakcji piękne dzięki za zauważenie materiału, a Koleżeństwu za gratulacje - miło mi.

Naturalnie cieszy mnie nieoczekiwane wyróżnienie, ale bardziej martwi to, z czym spotykam się tu na codzień.
Żywię nadzieję, że artykuł przyczyni się do subordynowania włodarzy gminy, bowiem władze wojewódzkie też się tym zainteresowały. Szkoda tylko, że nie będzie to z potrzeby serca. :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję wszystkim wyróżnionym :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje wielkie przesyłam.))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale i tak redakcja decyduje. Ale jeżeli już się chce je wygłaszać to jasno wskazuje się osobę, która twoim zdaniem nie zasłużyła. Ja to zrobiłam jakiś czas temu, co prawda gromy się na mnie posypały, ale nie żałuję;)
Mamy w końcu wolność słowa...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawle, niedawno napisałem Ci o tym na privie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafale jaśniej. Kto - Twoim zdaniem - nie zasłużył?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.