Facebook Google+ Twitter

Nagroda PIP dla dziennikarzy

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-11 14:29

Państwowa Inspekcja Pracy przyznała nagrody dziennikarzom zajmujących się problematyką prawa pracy. Główny inspektor Tadeusz Zając powiedział, że chciał uhonorować tych, którzy obiektywnie oceniają pracę Inspekcji.

Jedną z laureatek została Elżbieta Łukowska. Dziennikarka Informacyjnej Agencji Radiowej mówiła, że prawo pracy codziennie dostarcza tematów do zbadania. Słuchacze regularnie dzwonią i proszą o odpowiedź na nurtujące ich pytania. Dotyczą one zwłaszcza niewypłaconych wynagrodzeń, dni wolnych za pracę w niedzielę i święta oraz nieotrzymanych urlopów wypoczynkowych.

Nagrodę otrzymała też Danuta Dykowska z pierwszego Programu Polskiego Radia. Wydawca "Soboty z Jedynką" przypomina, że każdy człowiek spędza w pracy znaczą część swojego życia. Dziennikarka uważa, że rolą radia jest eliminowanie stresów powstających w miejscu pracy:
Państwowa Inspekcja Pracy wyróżniła również dwie dziennikarki publicznych rozgłośni regionalnych - Annę Rębas z Radia Gdańsk i Renatę Redę z Radia Białystok.

Nagrody od Państwowej Inspekcji pracy otrzymało w sumie 24 dziennikarzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.