Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia. 500 zł kumulacji w "Na luzie", ruszamy z nowym konkursem!

Żadnemu z naszych Autorów nie udało się przekroczyć granicy 50 tys. wyświetleń i zdobyć redakcyjnej nagrody. Mimo to kilkoro z Was było blisko... bardzo blisko. Za tydzień do wygrania będzie 400 zł brutto za działy informacyjne oraz 500 zł brutto za materiał w "Na luzie". Ruszamy także z nowym konkursem. Sprawdź szczegóły!

 / Fot. Mateusz Brzeziński / W24W tym tygodniu najbliżej naszej nagrody był Marek Bachorski-Rudnicki, któremu do magicznej granicy 50 tys. wyświetleń zabrakło jedynie 4252 odsłon. W związku z powyższym w następnym tygodniu suma w nagrodzie tygodnia wynosić będzie nie 200, lecz 400 zł brutto!

Tuż za Panem Markiem uplasowali się kolejno: Radosław Kowalski (43 620 odsłon) oraz Michał Kędzierski (36 853 odsłon).

Po raz kolejny żaden tekst w dziale "Na luzie" nie zdobył 10 tys. wyświetleń, więc nagroda na kolejny tydzień to już 500 zł brutto! Jeżeli nikt nie zdobędzie naszego wyróżnienia, zamrozimy sumę i poczekamy dopóty, dopóku ktoś nie przebije granicy 10 tysięcy odsłon. Ruszamy także z nowym konkursem. Więcej na jego temat przeczytacie w artykule Tomasza Kowalskiego.

Dostrzegliśmy pewną zależność w mechanizmie rankingowym: jeżeli któremuś z naszych Autorów zostały czasowo nadane prawa Wydawcy (aby mógł jak najszybciej zatwierdzić swój tekst, np. relację live), odsłony zdobyte na artykule pisanym przez niego z ww. tabliczką wliczane były do rankingu jako pracownika Polskapresse.  / Fot. Mateusz Brzeziński / W24Tak było w przypadku Michała Kędzierskiego, którego odsłony zdobyte na relacjach live nie zostały włączone do jego sumarycznych wyników - widać je jedynie po odznaczeniu opcji "Ukryj pracowników Polskapresse". Od tego tygodnia, jeżeli otrzymacie czasowe prawa Wydawcy, będziemy brać pod uwagę Wasze wyniki zdobyte z tą tabliczką. Zaglądajcie zatem także do rankingu, odznaczając opcję ukrywania osób pracujących w Polskapresse:)

Wszystkim Autorom serdecznie gratulujemy! Sprawdź wyróżnione materiały:
 / Fot. W24  / Fot. W24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cieszy mnie wyróżnienie, zatem dziękuję i życzę wszystkim kolejnych, cotygodniowych emocji w zdobywaniu nagród.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Można zrobić blisko 50 tysięcy samym sportem? Można :) Gratuluję zwycięzcy, który rzutem na taśmę minął mnie w klasyfikacji :) Całej reszcie także ślę gratulacje ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.