Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia. Bank rozbity! 900 złotych trafi do naszych Autorów

Kumulacją w redakcyjnej nagrodzie tygodnia podzieliło się dwóch naszych Autorów. Michał Kędzierski i Marcin Pabian przebili bariery poszczególnych kategorii i to w ich ręce trafi kolejno 400 i 500 złotych!

 / Fot. W24"Pięciu zawodników zbliża się do jednego z ostatnich zakrętów, potem już tylko prosta. Ale, ale! Co się dzieje - z peletonu wyrywa się Michał Kędzierski..." - tak w skrócie moglibyśmy opisać sytuację w nagrodzie tygodnia, gdyby Wiadomości24 były serwisem kolarskim. Przełóżmy to jednak na nieco mniej sportowy język.

Pięcioro Autorów W24 odnotowało w minionym tygodniu łączny wynik ponad 30 tys. odsłon swych materiałów. Aby otrzymać redakcyjną nagrodę tygodnia, należało jednak przekroczyć barierę 50 tys. odsłon. Ta sztuka udała się tylko Michałowi Kędzierskiemu. Zajmujący się sportem dziennikarz zjednał sobie 84 420 czytelników i to do niego trafi nasza skumulowana nagroda w wysokości 400 zł brutto. Gratulujemy!

Różnice w odsłonach między Autorami, którzy zajęli kolejne miejsca, były stosunkowo niewielkie. Srebrny medal i drugie miejsce przypadło Stanisławowi Cybruchowi (39 889 wyśw.), brązowy medal trafił zaś do Radosława Kowalskiego (35 506 wyśw.). Tuż za podium znaleźli się kolejno: Marek Bachorski-Rudnicki i Marcin Pabian.

Po pięciu tygodniach jednemu z Autorów udało się rozbić bank w "Na luzie". Osobą, która dokonała tego czynu jest wspomniany wyżej Marcin Pabian. Jego tekst Mafijny król życia i dwaj bezdomni śpiący na tylnej kanapie jego auta do 1 kwietnia zebrał 12 060 odsłon. 500 złotych brutto nagrody trafi więc do rąk pana Marcina.

Była to ostatnia nagroda w "Na luzie". Przypominamy, że od kwietnia ruszyliśmy z nowym konkursem, w którym nagradzamy materiały w dziale edukacja. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tekście Tomasza Kowalskiego.

Wszystkim Autorom serdecznie gratulujemy!
Sprawdź wyróżnione materiały -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Wielkie gratki!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za wyróżnienie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla "Bankierów" i pozostałych uczestników :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki wielkie i ja również wszystkim gratuluję :) Tekst z działu "Na Luzie" zasługiwał na tę nagrodę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję i ja wszystkim wyróżnionym i wielkie gratulacje składam Michałowi:) I ja sobie pozwolę na sportowy komentarz....zdeklasowałeś rywali (w tym i mnie) :D

Dziękuję również redakcji za kolejne wyróżnienie mojej relacji z meczu:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję i dziękuję za wyróżnienie. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję wszystkim nagrodzonym, zwłaszcza Michałowi ;) Zrobić taki wynik (prawie) na samym sporcie to duża sztuka.

Przy okazji dziękuję również za wyróżnienie artykułu o gali w Kilonii, choć była to relacja ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za wyróżnienie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Postanowiliśmy także, że redakcyjne wyróżnienie powinno trafić w ręce naszych trzech primaaprilisowych zgrywusów: Jana Tomali - "Uprowadzili mężczyznę w Krakowie. Bo pomylili go z kimś innym"

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że do tego porwania naprawdę doszło w Krakowie i nie był to żaden żart związany z 1 kwietnia:))

A tak na marginesie można by rzecz, jak w kawale...jaki kraj tacy porywacze;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.