Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Adama Sęczkowskiego

Członkowie redakcji byli zgodni - nagroda tygodnia trafia do Adama Sęczkowskiego, za cykl ciekawych wywiadów.

Fotografia profilowa / Fot. Adam SęczkowskiNiełatwo jest przeprowadzić dobry wywiad, zdobyć od rozmówcy ciekawe informacje, sprowokować do zdradzenia kilku "smaczków". Adam Sęczkowski robi to regularnie. Cezary Żak i Piotr Skarga to tylko dwie z wielu znanych osób, do których dotarł, i które nakłonił do szczerej rozmowy. Nagroda tygodnia to 150 zł (brutto). Gratulujemy.

Na szczególne wyróżnienie, naszym zdaniem, zasługują też :

Stefania Najsarek za materiał o aferze, w której 500 rodzin rolniczych nie może odzyskać 23 milionów złotych od firmy, której dostarczali zboże.

Agnieszka Drążek za poruszający artykuł o tym, jak trudne może być życie na polskiej wsi. Niełatwo jest rzecz taką opisać. Wiem też jak trudnym bywa pokazanie prawdziwych ludzi, w dodatku - na zdjęciach.

Krzysztof Gulbinowicz za zdjęcia z wypadku, do którego doszło w Jeleniej Górze. Krzysztof nie ograniczył się do zrobienia zdjęć. Opatrzył je podpisami, z których wynika co się działo na miejscu tragicznych wydarzeń.

Anna Janicka-Galant za ciekawy materiał o rzeczy, wydawałoby się, bardzo zwykłej i powszedniej - o chlebie.

Małgorzata Sarapkiewicz. Dzięki jej relacjom byliśmy na bieżąco informowani o tym, co dzieje się w kopalni Rydłutowy-Anna, gdzie trwała dramatyczna walka o życie zasypanego górnika. Małgorzata pisała też o innych, lokalnych wydarzeniach.

Krzysztof Mizgajski za zwrócenie uwagi na niewidoczny w mediach, a poważny problem - pływające po powierzchni zbiorników wodnych śnięte ryby, ofiary srogiej zimy.

Ewelina Jońska za trzymanie ręki na pulsie i informowanie pasażerów Kolei Mazowieckich o utrudnieniach w ruchu pociągów.

Luiza Mayorga za przypominanie, że ważne wydarzenia dzieją się także poza Europą.

Piotr Panfil, ktory przypilnował do końca sprawy, o której już pisał - obaw mieszkańców wobec planów powstania w Kutnie największej ubojni zwierząt w Polsce. I poinformował o jej otwarciu.

Paulina Paca, nadsyłająca aktualne materiały sportowe, takie jak: Sensacja! Łódź pokonuje Bielsko., czy Puchar Polski. Dąbrowa Górnicza awansuje do finału.

Kasia Sikora, która nie poprzestała na odnotowaniu faktu nagłego "bliskiego kontaktu trzecigo stopnia" mieszkańców Trutnowych z wojskowym śmigłowcem, ale uzyskała wyjaśnienia od dowódcy jednostki. Mam nadzieję, że mieszkańcy uznali dzięki temu W24 za dobre źródło cennych informacji.


Gratulujemy Adamowi i wszystkim autorom tekstów opublikowanych w minionym tygodniu na stronach Wiadomości24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Gratuluję Adamie;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie gratuluję. I tak dalej trzymaj:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

WOW! Moje serdeczne gratulacje. "Z głębi duszy" :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulację

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję Adamie. Za te wywiady należała Ci się ta nagroda. Szczególnie przypadł mi do gustu wywiad z Martą Żmudą-Trzebiatowską. Ile bym dał, aby być z nią w garderobie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Redakcji za nagrodę. Bardzo się cieszę. Co do wspólnego fotografowania się z gwiazdami to jest to moje hobby. Tutaj szczegóły :) http://www.mmlodz.pl/5371/2009/7/1/lodzki-lowca-autografow?category=interwencje Wierzcie mi, że najczęściej na rozmowę ma się tylko kilka minut i nie ma możliwości zrobienia artyście dwóch zdjęć po wywiadzie. Gratuluję wyróżnionym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moje gratulacje !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję i dziękuję za wyróżnienie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja również... Wywiady bdb, zgadzam się jednak z Piotrem, ale to tylko poboczna rzecz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.