Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Andrzeja Pałasza

Zaje...śmy raz gościowi i potem mówimy psom, że on tu już od nas dostał trochę, to żeby nie było na nas. A oni wzięli pały i naj...ali mu jeszcze bardziej. I mówią: teraz będzie na nas - opowiada Mariusz, ochroniarz w jednym z warszawski marketów należącym do sieci Lidl. Tak zaczyna się materiał, którego autor zdobył nagrodę tygodnia.

 / Fot. Materiały własneAndrzej Pałasz, praktykant serwisu Wiadomości24.pl, nad swym materiałem pracował kilka dni. Nie licząc czasu poświęconego na zbieranie obserwacji. Naszym zdaniem zrobił coś, co idealnie wpisuje się w definicję dziennikarstwa obywatelskiego. Andrzej, opisał bowiem to, z czym miał bezpośrednio do czynienia. Nie silił się przy tym w dodatku na moralitet. Nie próbował oceniać, nie ganił. Nie wystawiał cenzurek bohaterom swego krótkiego reportażu. Po prostu opisał to, czego był świadkiem. A że był w centrum dramatycznych wydarzeń, tekst ma swą wagę.

Jak ochroniarze traktują uciążliwych klientów? Jak na przypadki stosowania brutalnej przemocy reagują policjanci? Co dzieje się w zamkniętych pomieszczeniach na zapleczu marketu? To pokazał nam autor Wiadomości24.pl. Zatem nagroda tygodnia - 150 zł wędruje do Andrzeja, który - jak widzę - nie poprzestaje na jednym tekście. I niebawem pewnie znów nas zaskoczy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

A ja uważam, że to był bardzo dobry wybór. Nagroda się należy, Andrzej zrobił kawał dobrej roboty ;) Gratuluje Tobie Andrzeju dobrego materiału, a redakcji obiektywizmu i trafnej decyzji.
Pozdrawiam wszystkich :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

MASZ LALA RACJE BZDURA TOTALNA NIEPOPARTA ŻADNYMI DOWODAMI JAK PRACOWNIK SKLEPU MOŻE BYĆ ZARAZEM OCHRONIARZEM ALE W PRZYPADKU AUTORA DLA 150ZŁ ZROBI WSZYSTKO NAWET CHYBA BY WŁASNĄ RODZINĘ POGRĄŻYŁ POPROSIMY O DOWODY SILNE BO SAMO GADANIE NIC NIEZNACZY ANDRZEJ KAŻDY SZNUJĄCY SIĘ DZIENNIKARZ TAKOWE POSIADA A TY?

Komentarz został ukrytyrozwiń

JEżELI TO MIAłA BYć NAGRODA ZA NAJWIęKSZą BZDURę TYGODNIA TO ZGODA BYł NAJLEPSZY. Aż CIEKAWE CO WYMYśLI W TYM NASTęPNYM TEKśCIE CZY TAKą BAJKę CZY JESZCZE LEPSZą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzeju gratuluję, już w moderce wiedziałem, ze ten tekst jest bardzo wartościowym. Aby tak dalej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.