Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Daniela Kura

Przyznajemy dziś kolejną nagrodę tygodnia. 150 zł trafi do Daniela Kura z Gdyni. Daniel w ciągu ostatnich siedmiu dni opublikował jedenaście artykułów na temat tenisowego turnieju Orange Prokom Open.

Jeden z cyklu atrykułów Daniela Kura. / Fot. materiały Wiadomości24.plNapisane ze znawstwem teksty o bohaterach kolejnych etapów konkursu, Daniel ilustrował także zrobionymi przez siebie zdjęciami. Dzięki niemu Wiadomości24.pl mogły się pochwalić bieżącym serwisem doniesień z najważniejszego wydarzenia tego typu
w Polsce.

Co, prócz fachowości autora i dobrze napisanych tekstów, kazało nam wyróżnić informacje Daniela? To, że autor poświęcając na to wiele czasu opisał imprezę od początku do końca, dając zainteresowanym osobom pełną wiedzę na temat rozgrywek.

Ponieważ przyznaliśmy tylko jedną nagrodę z dwóch, jakie skumulowały się w minionym tygodniu, 13 sierpnia znów będziemy mieli do rozdania 300 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

GRatulacje:)
Szkoda, ze znow Redakcja nie zamiescila linków do nominowanych tekstów..:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj Marcin... Zerknąć na pewno zerknął (znaczy tak mi się tylko wydaje ;) ale chyba tylko po to, żeby ułatwić sobie moderację materiałów z PAP.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ludziska moje kochane. Chłopak zrobił pracę przeogromną. Wartą nie 150 a 1500 zł. Choć dla niego pewnie bardziej liczył się sam tenis. Tak jak dla mnie bardziej liczy się dostrzeżenie problemu, który rodzi się w górach a nie bębni sie o nim tak jak o Rospudzie. Dla mnie osobiście pieniądze nie są tu ważne. (Jeśli kogoś bardzo mobilizuje to ekstra ) Książka mi wystarczała, bo człowiek nie ma czasu czasem poszperać w księgarniach.
Zorientowani w temacie wiedzą o co walczę bardziej. Czy ktoś z gazet PolskaPresse wogóle zerknął na profesjonalną pracę Daniela? Czy jak zwykle "kopiuj/wklej" PAP?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Danielu, i ja serdecznie gratuluję. Przyznam, że sport bardzo rzadko odwiedzam, więc nie znałam Twoich tekstów. Że pracowitość została nagrodzona bardzo się cieszę. :-)
Za Marcina trzymam kciuki. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No właśnie ja także myślałem, że Marcin otrzyma 150 zł. Cytował go nawet Onet... To był mój faworyt na wczorajszy konkurs...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Danielu, serdecznie gratuluję :)
Miałam nadzieję, że Babia Góra Marcina/Emenefixa też zostanie dostrzeżona ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.08.2007 00:32

Nie jest to temat, ktory wzbudzilby moje zainteresowanie... niemniej serdeczne gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mówiłem prawie od początku ;)
Daniel, ukłony!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i super. Tylko szkoda, że czasem człowiek jest tak wykończony psychicznie, że nie może ruszyć z miejsca. Taka moja aluzja... Oczywiście gratuluję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.