Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Doroty Michalczak!

Kolejną w tym miesiącu nagrodę tygodnia, w postaci 150 zł brutto, otrzymuje Dorota Michalczak za materiał "O Stowarzyszeniu Edukacja i Nauka dla W24 Anna Drzewiecka". Już drugi raz to Wy decydowaliście o tym, kto otrzyma nagrodę. Zwycięzcy oraz wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

 / Fot. Mateusz Brzeziński / W24W minionym tygodniu najlepsze oceny zebrał tekst "O Stowarzyszeniu Edukacja i Nauka dla W24 Anna Drzewiecka" Doroty Michalczak. Gratulujemy!

Minimalnie za laureatką uplasowali się: Marta Jenner za materiał Krzyż jako amulet? "Spryciarze" znaleźli sposób na łatwy zarobek, Zbigniew Kowalewski za materiał Świat "Idioty" Dostojewskiego w subiektywnej wersji Brala oraz za fotorelację Warszawa. Dwudziestolecie Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej i Ewa Krzysiak za tekst Braun: zatrudnienie Adama "Nergala" Darskiego było błędną decyzją.

Wyróżnienia


Mateusz Grochocki przygotował dla Was fotoreportaż z Krakowskiego Przedmieścia. Kolejna kość niezgody? Zobaczcie, jak wyglądał nowy krzyż pod Pałacem Prezydenckim.

Katarzyna Bańbor śledziła Manifestację Oburzonych w Warszawie. Czy nadeszła już "pora na bunt"?

Osobą, która jako pierwsza wiedziała, czego chce zespół Insecure, jest Mariusz Michalak. Przeczytaj jego wywiad z muzykami tej metalowej formacji.

Unia Europejska się powiększy? Paulina Janusz pisze o otrzymaniu przez Serbię statusu kandydata do UE, zwracając uwagę na stosunki Brukseli z krajami byłej Jugosławii.

Funkcjonariuszy policji nie powinno się obrażać, nawet, gdy jest się posłem. Łukasz Brzezicki informuje o konsekwencjach zachowania Anny Sikory, posłanki PiS, która odpowie za znieważenie policjanta i nie otrzyma immunitetu.

O tym, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 7, pisał Tadeusz Kowalski. Ich wyniki są jasne: okręgi zamojskie i chełmskie będą miały w sumie dwunastu posłów.

Prace porządkowe potrafią wprowadzić zamęt. Sprzątanie cmentarza komunalnego w Słubicach odkryło kości obywateli Niemiec oraz zasypane tablice nagrobkowe - fotoreportaż na ten temat przygotował Roland Semik.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

też czasem autor
  • też czasem autor
  • 18.10.2011 09:08

@Rafał G. zauważam że są recenzje książek z taką nota na końcu i sa recenzje bez
sugestii "Ocen gwiazdkami bo udział w konkursie"
Wiec jak to jest?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla Doroty i wszystkich wyróżnionych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za wyróżnienie :) Gratuluję Pani Dorocie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moje gratulacje !!! Dla wszystkich !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ też czasem autor: klucz jest prosty. Zachęta do klikania w gwiazdki pojawia się pod tekstami, które spełniają kryteria uczestnictwa w boju o nagrodę tygodnia. Tej informacji nie ma zatem np. w tekstach w dziale Moje 3 Grosze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Wojciech Bryński - wywiadów jest więcej.
Zapraszam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję... jestem zaskoczona taką niespodzianką.
Lubię niespodzianki !
:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
222222222
  • 222222222
  • 17.10.2011 19:18

:) Tu nie potrzebny jest klucz tylko wytrych !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
też czasem autor
  • też czasem autor
  • 17.10.2011 18:48

Mam pytanie. Pod jednymi materiałami jest wzmianka a pod innymi nie ma, że artykuł można gwiazdkami osypywać , bo najlepszy, który nazbiera ich najwięcej otrzyma nagrodę tygodnia. Dlaczego jedne mają taką opcję a inne nie ? Jaki jest klucz żeby startować w wyścigu gwiazdkowym?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.