Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Elżbiety Świączkowskiej

Za informacyjny tekst, który skłonił nas jednocześnie do zastanowienia się nad swoim życiem nagrodę tygodnia otrzymuje Elżbieta Świączkowska.

 / Fot. Materiały własne.- Rozpoczęliśmy nietypową terapię. Aplikujemy solidną dawkę pozytywnej adrenaliny oraz wiary w siebie. Z wysokości 4 tys. metrów wszystko jest malutkie. Nawet problemy pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Hematologii i Onkologii Dziecięcej - tak zaczyna się materiał o tytule Pozytywna adrenalina, która leczy. Nie, nie będą go opowiadał. Zajrzyjcie sami, bo warto. Elżbiecie Świączkowskiej przyznajemy tradycyjne 150 zł.


Miniony tydzień to wiele dobrych tekstów. Wybaczcie, że wymienię jedynie niektóre.

Wiele zachwytów, plusów, odsłon i sporo komentarzy - galeria zdjęć Anny Matlak spotkała się z nader dobrym przyjęciem. Już pierwsze zdjęcie rokuje nadzwyczaj dobrze. A następne, ukazujące przyłapanych przez ulewę warszawiaków, każą przypuszczać, że takie fotografie mógł robić tylko ktoś, kto sam ociekał wodą... Dla Anny książka w nagrodę.

Dzięki Autorom Wiadomości24.pl nasi czytelnicy mogli też obejrzeć doskonałe zdjęcia z gdyńskiego zlotu największych żaglowców. Oto niektóre galerie.

Inną widowiskową imprezę z Gdyni zdecydowal się relacjonować Rafał Konieczny. Nadesłał z Open'era kilka materiałów, walcząc z brakiem dostępu do internetu i mnogością koncertów odbywających się o tej samej porze.

Ciekawą relację z Dni Legnicy opublikował Mariusz Witkowski. Legniczanie bawili się na święcie swojego miasta to rzecz dalece odbiegająca od sztampy.

Za niestrudzone śledzenie wspaniałych maszyn i pięknych kobiet podczas Rage Race 2009 dziękuję serdecznie m.in. Mirosławowi Janczewskiemu, Tomaszowi Bidermannowi, Małgorzacie Unrug, Mateuszowi Rękawkowi, a zwłaszcza - Mateuszowi Maksowi Maksiakowi.

Gratuluję Autorom chęci pisania i fotografowania. I dziękuję, że decydujecie się swoje materiały przesyłać do Wiadomości24.pl!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ostatnie zdanie jest nader przyjemne dla mnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.