Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Łukasza Cygana

W tym tygodniu nagrodę w wysokości 150 zł otrzymuje Łukasz Cygan za pięć świetnych materiałów z krakowskiego festiwalu teatralnego "Boska Komedia".

 / Fot. Łukasz CyganŁukasz Cygan z ogromnym zaangażowaniem relacjonował dla nas z Krakowa przebieg festiwalu teatralnego "Boska Komedia". Co ważne przygotowywał zarówno galerie, które pozwalały poczuć klimat tego co działo się na festiwalowych scenach, jak i recenzje wybranych spektakli. W sumie w ubiegłym tygodniu przygotował pięć materiałów festiwalowych. Jego teksty napisane są dobrym językiem i dowodzą, że Łukasz zna się na tym, o czym pisze!

W dodatku, choć widać, że teatr to pasja Łukasza, to nie jest on dziennikarzem monotematycznym i przygotował też materiał z otwarcie kontrowersyjnego parkingu w Krakowie.

Gratulacje dla Łukasza!

W tym tygodniu Redakcja stanęła przed naprawdę trudnym zadaniem, bo ciekawych materiałów nie brakowało! Bardzo Wam za nie dziękujemy!

Oto krótkie przypomnienie najlepszych materiałów, które tym samym chcemy wyróżnić.

Na wyróżnienie zasługują materiały Piotra Panfila, dotyczące dramatycznych zdarzeń w kutnowskim szpitalu. Piotrek przygotował zarówno fotoreportaż , jak i tekst na temat sporu w szpitalu w Kutnie.

Łukasz Gdak po raz kolejny opublikował świetne materiały w naszym serwisie. Warto obejrzeć fotoreportaż Łukasza z inscenizacji w związku z obchodami 28. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.

Na uwagę zasługuje też inna fotogaleria Łukasza Gdaka, poświęcona Maratonowi pisania listów 2009. Łukasz z aparatem fotograficznym śledził zdarzenia w Lublinie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Dzięki! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje !!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.12.2009 20:33

Brawo!!! Ale zawsze dodawajmy prośbę o: bis..... :-)) Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.