Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Marty Szloser

Spośród doskonałych materiałów autorów Wiadomości24.pl, opublikowanych w minionym tygodniu, nagrodą 150 zł pragniemy wyróżnić artykuły Marty Szloser. Artykuły o Wrocławskim Chórze Narzekań. Gratulujemy.

 / Fot. materiały własneChór narzekań? O co chodzi, jaki chór narzekań? - do dziś pytalibyśmy zapewne, gdyby Marta nie opisała tego fascynującego pomysłu. Nie dość, że napisała o tym zjawisku, ale zrobiła to jako pierwsza. Na jej materiał powoływały się stacje telewizyjne, podając informacje o śpiewająco narzekających wrocławianach.

– Pierwszy Chór Narzekań powstał w Helsinkach, aby zagospodarować ogromną energię, którą ludzie marnują codziennie na narzekanie - napisała Marta. – Pomysł ten bardzo szybko został podchwycony przez inne kraje na całym świecie, a teraz jest realizowany także w Polsce. Pomysł ten bardzo szybko został podchwycony przez inne kraje na całym świecie, a teraz jest realizowany także w Polsce.

Dzięki dołączonemu przez Martę materiałowi wideo chór możemy obejrzeć i posłuchać jak śpiewa. O zdjęcia w jednym z materiałów zadbał Patryk Ciechanowski-Mirek, za co chwała mu wielka.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

MARTO – trochę spóźnione te moje G R A T U L A C J E dla Ciebie, ale szczere do bólu! Jak widzę, jak szybko obrastasz w piór(k)a dziennikarskie :-), serducho mi się raduje, bo robisz to z pasją! Jesteś naprawdę dobra w tym swoim dziennikarstwie i jeszcze: widziałam migawkę w TVP Wrocław - złapała i Ciebie kamera!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Raz jeszcze bardzo bardzo dziękuję! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

też gratuluję i życzę kolejnych sukcesów

Komentarz został ukrytyrozwiń

Choć dla zasady to ponarzekam, że mój material o manifestacjachach byl niedoceniony (szybsze ode mnie byly chyba tylko Gazeta i tvn24 (z tvnem sie wiąże rozmowa telefoniczna o przyblizonej tresci: "synku znowu Cie widziałam w telewizji, zająłbyś się czymś bezpieczniejszym np fotografowaniem przyrody")) :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje! :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo, nagroda jak najbardziej zasłużona! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.04.2008 20:08

Serdeczne gratulacje dla Marty...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.