Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Mateusza Grochockiego

300 zł ze skumulowanej nagrody tygodnia przypadnie Mateuszowi Grochockiemu. Za jego fotoreporterskie dokonania.

Mateusz Grochocki / Fot. Mateusz GrochockiPrzypominam tylko te ubiegłotygodniowe relacje Mateusza, które związane były z wydarzeniami w Warszawie, jak: Żydowskie święto namiotóww Warszawie, czy Tata jest, dziecka nie ma. Demonstracja dyskryminowanych ojców.

Mateusz szybko i profesjonalnie relacjonował także Pogrzeb Marka Edelmana, w materiałach Aleje Ujazdowskie już po modernizacji i Warszawska Saska Kępa odzyskuje swój blask. pokazał nowy wygląd (w drugim przypadku - remont) reprezentacyjnych miejsc stolicy.

Mateusz był też z aparatem wśród uczestniczek warszawskiego 11. Marszu Różowej Wstążki. Nie zabrakło go również podczas demonstracji Nie dla Traktatu Lizbońskiego przeciwników Traktatu Lizbonskiego.

Spośród autorów, którzy przysłali teksty, galerie zdjęć i linki wyróżnić chcemy: Wincentego Sadowskiego za troskę o rodzinny Szczecin, przebijającą z jego publikacji, Mateusza Maksa Maksiaka za aktualne fotorelacje, Pawła Kiliańskiego i Livię Kolan za relację z (przegranego, niestety) meczu Polska - Czechy. Wyrożnienie także dla Marka Michalskiego, którego materiał o Lotto przeczytalo ponad 12 tys. osób. i Tomka Sierpińskiego za - jak wykle świetnie udokumentowany materiał o tych, co zaśmiecją Wrocław. Kubie Drożdżowskiemu dziękujemy za kolejne recenzje,a Beacie Pflanz za cykl materiałów o swym artystycznym przedsięwzięciu. Dziękuję wszystkim, którzy przesłali do Wiadomości24.pl swój materiał. Dziękuję, że się Wam chce!

Pozostała z kumulacji kwota 150 zł przechodzi na następny tydzień; zatem pula nagród
tygodnia wynosi 300 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (43):

Sortuj komentarze:

Mateusz, Gratuluję, zdjęcie rzeczywiście rewelka ;). Dziękuje i gratuluję pozostałym wyróżnionym ;).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Magdo, ale nikt nie ujmuje rzemiosła Mateusza. Tylko zwróć uwagę na jedną rzecz:
1) redakcja nie przyznawała tygodniowych nagród
2) w ubiegłym tygodniu wielu czytelników wytypowało Adama do nagrody link
3) w tym tygodniu redakcja miała do rozdania 450 zł (z trzech tygodni)
4) co zrobiła? Rozdała 300 zł Mateuszowi, olała sugestie czytelników i napisała, że "pozostała z kumulacji kwota 150 zł przechodzi na następny tydzień".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla wszystkich :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fantastycznie Ewo. Oby więcej takich ludzi na tym świecie, a w tym kraju nie będzie aż tak źle :) Znakomity prezent. Jak ktoś nie widział oto on: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytam te komentarze z zażenowaniem. Prawdą jest , że Redakcja ma fanaberie, że decyzje kolegialne czy samodzielne są czasami zaskakujące. Prawdą jest, że takie ambiwalentne traktowanie autorów zniechęca ich do działania. Wszystko to prawda. Ale pomyślcie o Mateuszu. Co czuje jak czyta te słowa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

dziękuję za docenienie, otrzymanych od redakcji pieniążków obiecuję nie przepić ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafał, przyznaliśmy nagrodę. Sprawa jest zamknięta. A zamiast obrażać Mateusza, pisząc, że nagroda dla niego to "świństwo", ufunduj swoją nagrodę (np. 300 zł) dla Adama. Ewa nie oglądała się na innych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewno wywołam znowu burzę. Czy zawsze ważne są pieniądze, myślę że nie. Fakt, że może i mi było by przykro. Mnie się podobały relacja i Adama i Mateusza i uważam, że obie się kwalifikowały do nagrody. Ja chyba jestem inny bo robię to z pasji i nie zależało by mi tak bardzo, ale bym się ucieszył jakbym ją dostał a przykro by mi było jak bym jej nie dostał. Dlatego gratuluję Mateuszowi oraz Adamowi i mówię mu trzymaj się i nie poddawaj bo o najważniejsze. Trzeba robić co się lubi i mam nadzieję że Adam nie opuści serwisu bo mi się jego artykuły przyjemnie czyta. Adamie mam nadzieję, że nie opuścisz serwisu jak niektórzy napisali

Komentarz został ukrytyrozwiń

I zastanawia mnie jeszcze jedno: pierwszy artykuł z cyklu: "Piszemy o autorach" był poświęcony Magdzie Foltys - zwyciężczyni nagrody tygodnia. Drugi artykuł w tym cyklu jest poświęcony Adamowi Sęczkowskiemu. Jak napisał Rafał Nastarowicz: "Myślę, że po prostu redakcja nie chciała nagrodzić Adama, czemu, tego nie wiem." A może w przyszłym tygodniu redakcja przemyśli sprawę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja gratuję, że się autorowi chciało poświęcić czas na dokumentowanie wydarzeń :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.