Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Mateusza Maksa Maksiaka

Za materiał zdjęciowy z odbywającej się w Warszawie Wigilii dla Potrzebujących, nadesłany przez Mateusza, przyznajemy autorowi nagrodę tygodnia, czyli 150 zł.

Mateusz Max Maksiak / Fot. Mateusz Max MaksiakMateuszowi chciało się nie tylko przyjechać na mroźne tego dnia Krakowskie Przedmieście, ale nadesłać zdjęcia obrazujące przebieg wigilii, rozdawanie posiłków i paczek z żywnością. Zrobił też, prócz fotografii, krótki wywiad z organizatorem akcji, krakowskim restauratorem Janem Kościuszką. Wywiadem tym, w formie pliku audio, wzbogacił materiał Darii Wileńskiej, której równie serdecznie dziękuję za relację z tej wigilii, współorganizowanej przez Rzecznika Praw Obywatelskich i warszawskich harcerzy. Wiadomości24.pl, wespół z RMF FM i TVP były były patronem medialnym wydarzenia, dzięki któremu kilka tysięcy ubogich i bezdomnych otrzymało ciepłą strawę i paczki z jedzeniem.

Wyróżnić chciałbym również tekst Gabrieli Nieśpielak: o KL Auschwitz od kuchni. Trudny, zdawałoby się, temat, można opisać w sposób bardzo interesujący.

Ewa Krzysiak pokazała akcję wręczania świątecznych drzewek. Ciekawą choćby z tego względu, że roślinę można... zwrócić.

Dziękuję również tym autorom, którzy pokazali swe miasta w przysypane pierwszym śniegiem. Okazało się, że w Warszawie zimy nie boją się m.in. Ewa Krzysiak, Julia Sheveloff, Mariusz Michalak, Piotr Barejka i Daria Wileńska. W Sieradzu - Piotr Andrzejak, w Wolbromiu - Justyna Borowiecka, w Łodzi - Mira Kasowska i Mariusz Reczulski, a w Trzebini - Piotr Drabik.

Ukłony dla Was, którzy tworzycie Wiadomości24.pl!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje, bardzo słuszne wyróznienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo! Należyte!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje wyróżnionym :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.