Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Mateusza Urbaniaka!

Zaskoczenia chyba nie było. 150 zł i tytuł najlepszego Autora tygodnia otrzymuje Mateusz Urbaniak, nasz korespondent z objętego szpitalnym strajkiem Radomia.

 / Fot. Materiały własneMateusz jest autorem cyklu artykułów - doniesień z Radomia (m.in. "Dramatyczna sytuacja w radomskim szpitalu", "Czy będzie ewakuacja? W radomskim szpitalu kolejny dzień strajku". W tamtejszym szpitalu pielęgniarki ogłosiły strajk. Mateusz był na miejscu, zbierał informacje, spisywał co mówiły pielęgniarki, podglądał pracę profesjonalnych dziennikarzy i - co oczywiste - tworzył ciekawe materiały.

Co więcej - Mateusz zaimponował nam swoją determinacją. W uwagach przy jednym z artykułów napisał: "Jestem na miejscu w Radomiu. Niestety problem mam taki, że nie posiadam tam laptopa żeby wysłać artykuł. W tym momencie pożyczyłem i starałem się opisać wszelkie szczegóły". Zaś w drodze powrotnej do rodzinnego Baranowa Sandomierskiego zdążył jeszcze wysłać z telefonu komórkowego na numer redakcyjnego Gadu-Gadu informację o płonącym radomskim młynie i piekarni. Udowodnił tym samym, że dziennikarzem się jest (niezależnie od warunków technicznych) a nie tylko bywa.

Jesteśmy bardzo dumi, że Mateusz rozwija się pod skrzydłami naszego serwisu. Wystarczy przypomnieć, że w zeszłym tygodniu został wyróżniony za ciekawe materiały o Air Show Radom i teksty informacyjne o prezydencie Stalowej Woli, który nie chciał upamiętnić rocznicy Powstania Warszawskiego. Przypominamy również, że Mateusz bierze udział w tegorocznej edycji Letniej Szkoły Dziennikarstwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Wielkie gratulacje i aby tak dalej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje!:) Tak trzymaj Mateusz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mateuszu! Nagroda należy Ci się, jak - za przeproszeniem - psu kość. Tak trzymać!!! A co do błędów - a któż ich nie popełnia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komentarz pisałem w pośpiechu, ponieważ śpieszyłem się na spotkanie w sprawie LSD;) Oczywiście wiem, że mnie to nie tłumaczy. Jeszcze raz wszystkim wam bardzo dziękuje;)

Panem - nie jestem;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mateuszu gratulacje, ale strzelasz byki w komentarzu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję panie Mateuszu nagrody tygodnia a przede wszystkim ciekawych tekstów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję bardzo. Nie spodziewałem się, że otrzymam nagrodę tygodnia. Jednak podkreśliłem już to kilku osobą i powiem jeszcze raz. Podziękowania należą się wielu osobą, które od czwartku pomagali mi w Radomiu. W szczególny sposób zawodowym dziennikarzom, redakcji link oraz autorom piszącym na link od których ostatnio bardzo dużo się uczę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.