Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Mateusza Urbaniaka!

Zaskoczenia chyba nie było. 150 zł i tytuł najlepszego Autora tygodnia otrzymuje Mateusz Urbaniak, nasz korespondent z objętego szpitalnym strajkiem Radomia.

 / Fot. Materiały własneMateusz jest autorem cyklu artykułów - doniesień z Radomia (m.in. "Dramatyczna sytuacja w radomskim szpitalu", "Czy będzie ewakuacja? W radomskim szpitalu kolejny dzień strajku". W tamtejszym szpitalu pielęgniarki ogłosiły strajk. Mateusz był na miejscu, zbierał informacje, spisywał co mówiły pielęgniarki, podglądał pracę profesjonalnych dziennikarzy i - co oczywiste - tworzył ciekawe materiały.

Co więcej - Mateusz zaimponował nam swoją determinacją. W uwagach przy jednym z artykułów napisał: "Jestem na miejscu w Radomiu. Niestety problem mam taki, że nie posiadam tam laptopa żeby wysłać artykuł. W tym momencie pożyczyłem i starałem się opisać wszelkie szczegóły". Zaś w drodze powrotnej do rodzinnego Baranowa Sandomierskiego zdążył jeszcze wysłać z telefonu komórkowego na numer redakcyjnego Gadu-Gadu informację o płonącym radomskim młynie i piekarni. Udowodnił tym samym, że dziennikarzem się jest (niezależnie od warunków technicznych) a nie tylko bywa.

Jesteśmy bardzo dumi, że Mateusz rozwija się pod skrzydłami naszego serwisu. Wystarczy przypomnieć, że w zeszłym tygodniu został wyróżniony za ciekawe materiały o Air Show Radom i teksty informacyjne o prezydencie Stalowej Woli, który nie chciał upamiętnić rocznicy Powstania Warszawskiego. Przypominamy również, że Mateusz bierze udział w tegorocznej edycji Letniej Szkoły Dziennikarstwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Wielkie gratulacje i aby tak dalej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje!:) Tak trzymaj Mateusz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mateuszu! Nagroda należy Ci się, jak - za przeproszeniem - psu kość. Tak trzymać!!! A co do błędów - a któż ich nie popełnia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komentarz pisałem w pośpiechu, ponieważ śpieszyłem się na spotkanie w sprawie LSD;) Oczywiście wiem, że mnie to nie tłumaczy. Jeszcze raz wszystkim wam bardzo dziękuje;)

Panem - nie jestem;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mateuszu gratulacje, ale strzelasz byki w komentarzu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję panie Mateuszu nagrody tygodnia a przede wszystkim ciekawych tekstów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję bardzo. Nie spodziewałem się, że otrzymam nagrodę tygodnia. Jednak podkreśliłem już to kilku osobą i powiem jeszcze raz. Podziękowania należą się wielu osobą, które od czwartku pomagali mi w Radomiu. W szczególny sposób zawodowym dziennikarzom, redakcji link oraz autorom piszącym na link od których ostatnio bardzo dużo się uczę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.