Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Roberta Danieluka

Skoro dziś poniedziałek to czas na wyróżnienie najlepszych autorów ubiegłego tygodnia. Nagrodę w wysokości 150 zł otrzymuje Robert Danieluk za fotogalerię dokumentującą wizytę Dalajlamy w muzeum Powstania Warszawskiego.

Galeria Roberta XIV Dalajlama w Muzeum Powstania Warszawskiego zyskała uznanie nie tylko Redakcji, ale i innych autorów, o czym świadczą liczne wpisy pod nią. Zapis zdarzeń oraz doskonale uchwycone emocje zasługują na nagrodę.

Ubiegły tydzień obfitował w wiele ciekawych materiałów. Mateusz Urbaniak przygotował dwa teksty, które stały się poradnikiem dla wszystkich zainteresowanych Air Show w Radomiu. Mateusz podpowiadał Jak i czym dojechać na tegoroczny Air Show w Radomiu oraz informował: Air Show 2009 Radom. Nie ma miejsc w hotelach, pozostaje camping. Mateusz szybko zareagował też na kontrowersyjną informację o tym, że prezydent Stalowej Woli nie ma zamiaru włączać syren w rocznicę godziny "W": Wszędzie, tylko nie w Stalowej Woli, a następnie śledził to co faktycznie wydarzyło się w mieście 1 sierpnia: W Stalowej Woli syreny 1 sierpnia można było usłyszeć dwa razy.

Jak zawsze błyskawicznie na miejscu tragicznego wypadku pojawił się Piotr Andrzejak, relacjonując przebieg zdarzeń w materiale Tragedia w Podłężycach koło Sieradza, dwie osoby nie żyją oraz dokumentując go fotograficznie : Tragedia w Podłężycach w obiektywie aparatu.

Mateusz Urbaniak i Piotr Andrzejak otrzymają od nas nagrody książkowe.

Gratulacje należą się też Mateuszowi Maksiakowi za świetne zdjęcia z pobytu Dalajlamy na UW -Dalajlama XIV podczas wykładu na UW oraz Joannie Oreł za pokazanie, że Tak się buduje śląskie drogi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dzięki Paweł :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

I co, nikt wiecej nie gratuluje? Szkoda, bo Autor postarał się. Eh, te podziały - jak dawniej z plusami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.