Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Seweryna Lipońskiego

Sto pięćdziesiąt złotych, czyli nagrodę tygodnia za najlepszy materiał przyznajemy Sewerynowi Lipońskiemu. Wszystkim Autorom Wiadomości24.pl dziękujemy. Dzięki Wam również w minionym tygodniu serwis oferował Czytelnikom interesujące treści.

 / Fot. Materiały własneSeweryn Lipoński z Poznania znów pokazał klasę. Pisał ciekawe, użyteczne, dobrze skonstruowane i unikalne materiały. Tak określić można to, co napisał o kwitnącym rynku rozbitych aut, kolejnym zamieszaniu wokół Harrego Pottera i jego autorki oraz spostrzeżeniu z ulicy - reklamie, która wzbudza emocje.

Podziękować chcę wszystkim autorom. Wymienię niektórych: Z aktualnymi wiadomościami o wydarzeniach we Wrocławiu zapoznawał nas Jarosław Jakubczak.

Katarzyna Markusz z Sokołowa Podlaskiego napisała zaś o kuriozalnym sporze o ławki. Czasem taka historia więcej o nas mówi niż wyniki badań socjologów.

Na Daniela Siwaka z Łodzi jak zawsze można liczyć, gdy coś dzieje się z udziałem tamtejszego przewoźnika. Tym razem, niestety, doszło do tragicznego wypadku. Marek Jurkiewicz przybliżył nam kolejny łódzki spór. Tym razem o lunapark.

Radosław Zawadzki dostrzegł i nam wszystkim pokazał warszawski happening w obronie Pola Mokotowskiego przed zakusami developerów.

Robert Wejszewski z Chełmży zaś opisał istotną dla lokalnej społeczności kwestię dziurawych, być może niedługo już, osiedlowych dróg, Bartosz Kulej z Żagania opisał to, co istotne dla współmieszkańców jego miasta

Remigiuszowi Tytule zawdzięczamy bardzo obszerną i ciekawą analizę tego, co dzieje się w firmach, nadal pozostających dla większości z nas molochem z napisem "PKP"

A Mateusz Urbaniak wyłuskał ciekawy film. Aż ciarki przechodzą... Zobacz, jak uszli śmierci

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Sewerynie też szczerze Tobie gratuluję :-)) !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sewerynie gratuluje serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.