Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla Tomka Kamińskiego

W minionym tygodniu dziennikarskim talentem zabłysnął Tomasz Kamiński, autor i jednocześnie - student, odbywający praktyki w gazecie internetowej Wiadomości24.pl. Tomek, i to chętnie doceniamy, udowodnił, że gazeta w internecie to także filmy wideo.

Fragment jednej z korespondencji. / Fot. Tomasz KamińskiTomek nadał z Łodzi aż sześć korespondencji z Festiwalu Dialogu Czterech Kultur, począwszy od zapowiedzi tego największego i najważniejszego wydarzenia w kulturalnym życiu miasta, poprzez relacje z kolejnych koncertów. Co ważne - opatrując każdą z nich materiałem wideo. Ile czasu mu to pochłonęło... Ale warto było; efekt jest znakomity.

Mnie najbardziej spodobała się nagrana przez Tomka rozmowa z Tommy Emmanuelem - pochodzącym z Australii gitarzystą - jednym z gwiazdorów tegorocznej edycji Festiwalu. Pierwszy plus należy się Tomkowi za dotarcie do gitarzysty, drugi za niesztampowe ujęcia i montaż. Trzeci, największy, za treść tej rozmowy. Za ciekawe pytania, (zadawane płynną angielszczyzną). Dzięki Tomkowi, z tego wywiadu dowiedziałem się o Emmanuelu tyle, ile potrzebowałem.

Doskonałe są również pozostałe materiały, np. "Festiwal Dialogu Czterech Kultur w starej fabryce". Jasno, rzeczowo, na temat. Do tego fotografie i filmy, dzięki którym wszystko mamy przed oczami. Brawa dla Tomka, którego konto wzbogaci skromny dowód wielkiego uznania w postaci 150 zł..

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Ponieważ moje pomysły na przyszłość wykraczają daleko poza pojedyncze teksty w W24, najbardziej zależy mi na jakości i jej docenieniu. Samarytanina udawać nie zamierzam i pieniądze oczywiście wezmę:), ale dla moich celów najważniejszy jest fakt otrzymania nagrody sam w sobie.

Chciałem tu pomóc w rozwikłaniu zagadki/dwuznaczności. Autorzy zasugerowali(śmy) się tekstem Tomka Kowalskiego (link w którym jest bezpośrednio napisane o kumulacji nagrody.

Z kolei Paweł odesłał do regulaminu przyznawania nagród (link html), jak mniemam, do punktu 2, który brzmi "2. Pieniądze mogą być przenoszone z tygodnia na tydzień, jeśli - zdaniem redakcji – żaden tekst, zdjęcie, czy nagranie audio-wideo na nagrodę nie zasługuje". Słowo "przenoszone" staje się ambiwalentne, bo może oznaczać przeniesienie samego nadania nagrody jak i pozwala na interpretację o ewentualnej kumulacji.

Pozdrawiam wszystkich:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O nieeee. Znowu mnie po kieszeniach ciągną. Obiecuję, że jak coś wygram, przeznaczę to na coś w stylu "debiut miesiąca" albo "konta firmowe dla elit" :D:D:D:D:D

A wracając do meritum.
Stwierdzam więc, że albo regulamin jest niejasny albo nie przestrzegany przez twórców. Zgodnie z regulaminem w puli mam dziś 750 zł. 150 z niej dostał kolega mimo, że tydzień temu zapowiedziano "rozbicie banku"
Należy więc uczciwie uściślić w regulaminie, że redakcja ma prawo ustalać procent ze skumulowanej kwoty jakim nagradza wybranego autora, co jest wymuszone chęcią gromadzenia większej ilości pieniędzy na wypadek informacji "hiperunikalnej" :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marcin łatwo rozdajesz :) Rozumiem, że jak będzie supernews dołożysz z własnej kieszeni?
Przeczytaj może jednak uważnie regulamin...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak najbardziej!
Przy czym...
Tomek (pewnie się cieszy i jemu samemu nie wypada jak nie wypadało Piotrowi 2 tygodnie temu) powinien dostać kilka razy więcej kasy:

27.08.2007
Wiadomość zła - nagroda tygodnia za najlepszy materiał dziennikarski nie została przyznana. Wiadomość dobra - skutkiem tego kolejne 150 zł dołączyło do puli. Kto rozbije bank, będzie miał co liczyć. Ile się uskładało? Policzymy w przyszłym tygodniu

Jak to jest. Co tydzień ktoś ma dostać zasłużone "odleżane" $$ a nie dostaje. Odrobinę konsekwencji!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Słów mi na podziękowania brakuje:)))! Bardzo się cieszę!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.09.2007 21:20

+ + Serdeczne gratulacje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratulacje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"skromny dowód wielkiego uznania w postaci 150 zł"- pięknie napisane:)gratulacje

Komentarz został ukrytyrozwiń

I ja gratuluję! Teksy Tomka są znakomite.

Komentarz został ukrytyrozwiń

BRAWO doskonała decyzja!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.