Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia dla zagranicznego korespondenta - Pawła Kiliańskiego

Nagrodę tygodnia - 150 złotych, w tym tygodniu dostanie Paweł Kiliański, za interesujące i regularne korespondencje ze Strasburga.

Przypominamy, Paweł udał się do Strasburga i stamtąd relacjonował dla nas wydarzenia z pierwszej sesji Parlamentu Europejskiego.

teksty Pawła / Fot. screenPośród materiałów wysłanych przez Pawła znalazły się rozmowy z czołowymi politykami polskimi, m.in.: Jerzym Buzkiem, Wojciechem Olejniczakiem czy Tadeuszem Cymańskim, a także relacje z ważnych wydarzeń na forum parlamentu - przede wszystkim wyboru Polaka na przewodniczącego PE.

Inne materiały Pawła (do czego gorąco zachęcamy) możecie przeczytać tutaj.

Serdecznie gratulujemy sumy 150 złotych i mamy nadzieję, że to nie koniec przygody Pawła w roli zagranicznego korespondenta Wiadomości24.pl :)

Przy okazji informujemy - rozwiązaliśmy weekendowy konkurs z nagrodami. Wyniki możecie znaleźć tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (27):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 22.07.2009 22:09

Jak brnąć, to do końca ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

W zasadzie nie interesuje mnie o co kto mnie podejrzewa i co myśli o mojej osobie, aczkolwiek wygodniej jest wyrazić swoje zdanie w jednym komentarzu. Nie dysponuję aż takim czasem by rozpisywać się na nad każdym artykułem do którego mam zastrzeżenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszko, czy nie lepiej było wyrazić swoje zdanie, kiedy cykl Pawła zaczął się ukazywać? Wtedy rzeczowa krytyka mogłaby jeszcze wpłynąć na treść czy formę kolejnych tekstów. A Ciebie nikt nie podejrzewałby o zazdrość...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Owszem, ale i tak nie wynika z tego, że to JA pochwaliłam jego artykuł.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.07.2009 14:34

Agnieszko, napisałaś dokładnie: "Nagrodę tygodnia masz jak w banku :)"
Twój wpis był pod innymi pozytywnymi ocenami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę byś jeszcze raz wrócił do tego komentarza i przeczytał go jeszce raz bo napisałam dokładnie: Nagrodę tygodnia masz jak w banku.

Czy w tym prostym zdaniu jest wyrażone moje zdanie? Nie, wyraziłam jedynie swojej ''wizje'', które już wtedy mówiły mi, że redakcja przyzna ci nagrodę. I chwała jej za to!
Jeżeli chodzi o luz- jestem chyba najbardziej zdystansowaną do świata i pracy osobą jaką znasz, ty za to sprawiasz zupełnie odwrotne wrażenie, bo kto za małą krytykę wyrzuca od razu z grona znajomych, zarzucając focha jak małe dziecko? Gdybym ja tak miała postępować to w ogóle nie miałabym znajomych na W24 bo wiele osób mnie krytykowało, a ja to przyjmowałam i tyle. Widzę, że takiej cechy tobie jeszcze brak...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszko,
Jeśli Tobie nie podobają się moje artykuły, wyraziłaś to (masz do tego prawo, jak sama podkreślasz). Szczerze mówiąc, jednak nie wiem, który komentarz wyraża Twoje prawdziwe zdanie (17.07 - nie miałaś uwag i pisałaś, że zasługuję na nagrodę, a 20.07 – już nie?). Hmmm...?
Odrobina krytyki (zwłaszcza rzeczowej)- pomaga, nadmiar krytyki – psuje atmosferę i ducha współpracy – a przecież nie o to chodzi. Agnieszka, wyluzuj, tym bardziej, że są wakacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ależ ja doceniam jego prace! Mówię tylko, że nie do końca mi się to podoba, kilka rzeczy bym zmieniła i tyle! I przez własne zdanie Paweł wyrzucił mnie z kręgu znajomych, a szkoda bo chciałam go poznać, porozmawiać o jego pracy, działalności dziennikarskiej. Wydaje mi się, że nie można kogoś tak traktować z powody krytyki bo jak się w tym zawodzie pracuje to trzeba się na nią uodpornić a przede wszystkim przyjąć z podniesionym czołem. Ja się tego nauczyłam dopiero niedawno i chwalę za to Boga, bo praca jest wtedy o niebo łatwiejsza i po prostu efektywniejsza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.07.2009 16:09

Agnieszka Pawłowska pisze: "Przykro mi, że wyrażanie swojego zdania uznawane jest za chamstwo... "

Agnieszko, nie spotkałem się tutaj z taka interpretacja Twojego komentarza. Nikt nie zarzuca Ci chamstwa. Proponuje jednak obiektywne spojrzenie na całość zagadnienia i, przed krytyka, zadanie sobie pytania: "czy ja bym to umiała zrobic?" Jeśli odpowiedz brzmi "tak", należy zadać sobie kolejne pytanie: "dlaczego tego nie zrobiłam?"...

Dopiero potem krytyka, proszę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.07.2009 16:07

Agnieszko,
przykre jest to, że nie potrafisz docenić pracy jaką w swoje artykuły włożył Paweł. Na nagrodę zasłużył sobie bezsprzecznie.

Oczywiście, że masz do czynienia z wolnymi dziennikarzami. Każdy ma prawo do swojego zdania. Z Twoim zdaniem w tej kwestii ,jak sama widzisz, niewielu się zgadza.

Samo wyrażanie swojego zdania nigdy nie jest chamstwem, lecz sposób w jaki się to robi. Mogłaś wyrazić się delikatniej, ale tego nie zrobiłaś. Zresztą sama swój pierwszy komentarz uznałaś za chamski, reszta jedynie przytaknęła.

Chciałaś trochę sprowokować? Udało Ci się. Możesz być zadowolona.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.