Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia do powtórki. Przypada Ewie Krzysiak

Pierwsza edycja nagrody tygodnia wedle nowych zasad nie udała się nam, przyznaję. Nagrodzony materiał okazał się nieunikalny, czyli zanim trafił do W24 został opublikowany w innym serwisie. A regulamin mówi jasno - takich przypadków być nie może.

Nagrodę przyznajemy zatem Ewie Krzysiak, której unikalny materiał - relacja z gali wręczenia nagród literackich "Nike" w ubiegłym tygodniu otrzymał kolejną liczbę punktów, przyznawanych przez czytelników i Autorów (przez kliknięcie w rankingowe gwiazdki).

Dziękuję też tym, którzy przekazali informacje o pomyłce; pozwoliły nam rzecz wyjaśnić. Beato, mam nadzieję, że nie będziesz nam tego miała za złe.


Nagroda tygodnia na podstawie rankingu
Nagroda tygodnia dla Beaty TraciakDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

czyt
  • czyt
  • 20.10.2011 22:54

Tu zawsze musi się coś dziać, albo pomyłka redakcji albo nalot sępów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pozdrawiam Panią Ewę - cóż samo życie - to jasne, że lepszy powinien być nagrodzony. Takie pomyłki nie powinny się zdarzać. Dla redakcji 1.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Ł.Brzezicki, w takim razie, tym bardziej proszę Beatę o wielkoduszność!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Nieważne kto jak głosuje, ważne kto głosy liczy"- tu komputer, który łatwo można oszukać!
"Nigdy i nigdzie nie było takiej demokracji jak nasza"- nieważne który tekst lepszy, ważne, żeby wygrał właściwy. Przynajmniej tak to wygląda z mojej perspektywy, czytając "wyjaśnienia" wydawcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nagrody na podstawie rankingu to pomyłka. Może redakcja nie wybierała zawsze tak jakbyśmy chcieli, ale jest najlepszym wyborem z wszystkich możliwości wybierania tekstów. I tak powinno zostać, bo w dużym mieście wystarczy przejść po kilkunastu darmowych Hot Spotach i gotowe...1 miejsce w rankingu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.10.2011 12:20

Moderowałem tekst Pani Beaty jako Redaktor, naniosłem poprawki i odesłałem do zatwierdzenia przez Wydawcę. A potem napisałem PW, skierowaną do Autorki, w której pogratulowałem jej tekstu i poprosiłem o umieszczenie krótkiego opisu portalu, o którym mowa w wywiadzie.

Pani Beata wyraźnie prosiła o publikację tekstu jako Gość Dnia w pierwszej napisanej uwadze do tekstu.

Bardzo proszę "anonimy" o nie wieszanie psów na Pani Beacie i nieobrażanie Autorki.

Dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

przecież nikt nikomu głowy nie urywa za zagapienie regulaminu, za zapomnienie o jego zasadach. Nikt nie urwie głowy ani Redakcji ani Beacie za małe gapiostwo.
Problem jak z falstartem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
2222
  • 2222
  • 15.10.2011 11:47

Regulamin. dostępny. u dołu strony tytułowej.
a w nim :
III. MATERIAŁY I KOMENTARZE 

pkt 14.

Komentarz został ukrytyrozwiń
11.11
  • 11.11
  • 15.10.2011 11:24

Bardzo dziwnie to wszystko wygląda!

Pan redaktor Tomasz Kowalski napisał,że "Nagrodzony materiał okazał się nieunikalny, czyli zanim trafił do W24 został opublikowany w innym serwisie. A regulamin mówi jasno - takich przypadków być nie może." , jednak nigdzie nie znalazłem informacji, że Pani Beata Traciak w jakikolwiek sposób ( świadomie bądź nie ) naruszyła regulamin serwisu link . Bardzo enigmatycznie brzmią również końcowe słowa : "Beato, mam nadzieję, że nie będziesz nam tego miała za złe. " sugerujące, że wina jednak nie leży po stronie Pani Traciak. Mało tego, całe to zdarzenie nazywane jest przez Pana redaktora "pomyłką" ( "Dziękuję też tym, którzy przekazali informacje o pomyłce; pozwoliły nam rzecz wyjaśnić." ), co świadczyłoby o braku jakichkolwiek naruszeń regulaminu serwisu. Tak na marginesie - szkoda, że Pan redaktor nie poinformował jednocześnie o czyją "pomyłkę" tu chodzi.

W związku z tym, mam jedno krótkie i bardzo konkretne pytanie do Pana redaktora :

Czy Pani Beata Traciak naruszyła postanowienia regulaminu serwisu link zatajając przed redakcją fakt wcześniejszej publikacji artykułu "Humanizm to jedyna szansa na przetrwanie" na stronie internetowej innego serwisu?


11.11

Komentarz został ukrytyrozwiń

taki owaki. a niby co ma komentować Naczelny.?
Regulamin? który wszyscy zarejestrowani zaakceptowali?
zasady, które czytelnicy sami chcieli?

a przy okazji, Beato , jeśli czytasz, to proszę wiedz, że brakuje tu Ciebie.
Bez względu na powody usunięcia profilu, które są z pewnością nieporozumieniem, jestem pewna, że jesteś tu mile widziana.
Pozdrowienia dla Ewy i Beaty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.