Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia ma już ponaddwuletnią tradycję!

Nagrodę tygodnia przyznajemy od ponad dwóch lat. Postanowiłam dziś zrobić przegląd nagrodzonych tekstów. Do dziś uzbierało się ich już dość dużo. Zapraszam do krótkiego, subiektywnego przewodnika.

 / Fot. screenPierwsze 150 zł przyznaliśmy 27 lipca 2007 roku. Naszą uwagę zwrócił wtedy Damian Kazak. 16-letni wówczas autor świetnie połączył swoją pasję z dziennikarską intuicją. Autor znany w naszym serwisie m.in. z materiałów o Harrym Potterze opisał sprawę przecieku do internetu ostatniej części przygód młodego czarodzieja. Rewelacje Damiana zostały powtórzone przez inne serwisy i portale.

24 września 2007 roku przyznaliśmy nagrodę dla Rafała Andrzeja Smentka, który zwrócił uwagę swoim materiałem Pen spinning, czyli kręcenie długopisem. Rafał pokazał, że nawet z błahej pozornie czynności można zrobić coś ciekawego. Okazuje się, że automatyczna zazwyczaj czynność polegająca na zabawie długopisem lub ołówkiem może urastać do rangi swoistej sztuki, a konkretne techniki kręcenia długopisem mają swoje nazwy!

4 lutego 2008 roku nagrodziliśmy Krzysztofa Kontka, który uraczył nas serią materiałów dotyczących Papui Nowej Gwinei. Zapraszamy do ich lektury tych, którzy nie zapoznali się jeszcze z dorobkiem Krzysztofa.

10 marca 2008 roku nagrodziliśmy Dominika Parzycha, który poinformował nas o przecieku na próbnej maturze. Temat podjęty został m.in. w ogólnopolskim wydaniu "Gazety Wyborczej".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

No masz... : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Damiana Kazaka i Kamila Gopaniuka ujęłam w swojej pracy. Mam jeszcze więcej przykładów ciekawych materiałów z W24, które wpłynęły na rozwój demokracji. Brzmi dumnie, co nie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.