Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4206 miejsce

Nagroda tygodnia - płacimy na podstawie rankingu

Autor materiału najwyżej ocenionego w minionym tygodniu otrzyma nagrodę w wysokości 150 zł brutto. Wyboru dokonują czytelnicy i Autorzy, klikając w gwiazdki pod tytułem. W ten sposób przyznają punkty w rankingu, w ten sposób decydują do kogo trafią pieniądze.

 / Fot. W24Jak skonstruowany jest ten ranking? Zlicza on liczbę gwiazdek klikanych w każdym z materiałów. Jedna gwiazdka - jeden punkt, cztery gwiazdki - cztery punkty, itd. Jeśli zatem ktoś da cztery gwiazdki, a następna osoba - trzy, to razem wzbogacą konto Autora o siedem punktów. Rankingowy tydzień trwa od niedzieli do niedzieli.

Nagroda to 150 zł brutto. Co poniedziałek pokazywać się będą nowe wyniki tygodnia, sprawdzić je będzie też można w rankingu, przy okazji przeglądając na bieżąco najwyżej oceniane materiały danego dnia, jak i pozostałe rankingi - liczby odsłon, liczby komentarzy i Autorów, których materiały w trakcie tygodnia zebrały najwięcej pozytywnych ocen. Być może już wkrótce wygrana w nich także będzie wiązała się z nagrodami. Co o tym sądzicie?

A teraz terminy - 3 października o przyznaniu nagrody tygodnia zadecyduje jeszcze redakcja. Najbliższa okazja do sprawdzenia jak działa eksperymentalne połączenie rankingu z nagrodą tygodnia, będzie już 10 października. Oczywiście, z rankingowego konkursu o nagrodę tygodnia wyłączeni są pracownicy redakcji jak i praktykanci. Życzę wszystkim Autorom mnóstwa gwiazdek!


Laureatką ostatniej nagrody tygodnia (150 zł brutto), na mocy decyzji wydawców serwisu, została Beata Traciak za tekst o odkryciu CERN i jego konsekwencjach. Co ciekawe, właśnie ten tekst otrzymał najwięcej pozytywnych ocen w rankingu najwyżej ocenianych materiałów. Zbieżność ocen redakcji i czytelników wskazuje jednoznacznie - czas oddać Autorom i czytelnikom decyzję o przyznawaniu nagrody.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (34):

Sortuj komentarze:

i już jest poprawione. "kliknij gwiazdki".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przypomnę.
Regulamin :
"14. Użytkownik zobowiązuje się nie publikować przy wykorzystaniu swojego konta w Serwisie Materiałów, Komentarzy lub Wypowiedzi opublikowanych wcześniej w innym miejscu. Takie Materiały lub Wypowiedzi mogą być publikowane przy wykorzystaniu formularza Gość Dnia i nie stanowią podstawy do przyznania Użytkownikowi jakichkolwiek przywilejów ani nie są rejestrowane w profilu Użytkownika."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli tak brzmi tekst pod art.
"Oceń materiał, kliknij gwiazdkę. Autor, który zdobędzie najwięcej punktów, dostaje 150 zł!"


to proszę się nie dziwić , Jedną gwiazdę... ludzie biorą dosłownie, stąd tyle jednogwiazdkowych głosów. Proste.

a nawiasem mówiąc. nie podoba mie się ten system nagród, zbyt łatwy do manipulacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Doroto, niektórych wątpliwości rozwiać się nie da, bo nie ma takiej potrzeby. Nagrody o jakich piszesz są bardzo ciekawą propozycją i jak tylko będzie nas na nie stać, chętnie je wprowadzę. Tak samo jak fajne są pomysły Piotra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nikt nie rozwiał moich wątpliwości. :(((
I pisz tu komentarze!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Absolutnie zgadzam się z Piotrem. Są artykuły wymagające wręcz benedyktyńskiej pracy. Można by to inaczej zrobić. Jednak nie ma co się teraz zastanawiać. Wszystko wyjdzie w ''praniu''. Brawa dal Redakcji, że podsuwa nowe rozwiązania. Jak będzie finał? Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Beatko. Wyjaśniłam Naczelnemu, że nie mam zamiaru się "ścigać", a więc nie zależy mi na podnoszeniu ocen, które po moim krytycznym głosie nagle zaczęły się dziwnym sposobem zmniejszać. Pytam, ponieważ lubię jasne sytuacje. Ma Pani rację, pasja jest najważniejsza, lecz niech ona się dzieje na gruncie w miarę przejrzystym. Pozdrawiam serdecznie i przyjaźnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obniżanie ocen, jest od zawsze. Podniosę Pani tez oceny, może to coś pomoże? Niestety problem z gwiazdkami jest od zawsze, odkąd jestem na portalu. Głowa do góry Pani Bielańska, liczy się pasja:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Tomaszu. Liczyć się będzie ilość oddanych głosów (punktów), czy ogólna ocena, która wynika z kliknięć w gwiazdki ? Niestety ten mechanizm powoduje, że dawanie jednego punktu (gwiazdki) obniża całość oceny. Proszę sprawdzić. Jeśli liczyć się będzie ogólna ocena (co jest sensowne), to może być tak, że mściwość odbierze niepokornym Autorom możliwość otrzymania nagrody.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Ewo, jeśli ktoś daje Pani jedynkę, daje jeden punkt w rankingu. Wiem, nie chce Pani się "ścigać", zwracam tylko uwagę na sposób w jaki działa mechanizm. Oceny komentarzy, naprawdę, trudno mi komentować. Ode mnie - kciuk w górę : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.