Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia przechodzi na następny tydzień. Kogo wyróżniliśmy?

Tym razem nagroda tygodnia przechodzi na następny tydzień - w najbliższy poniedziałek będziecie więc mogli otrzymać 400 zł brutto! Nie zapomnijcie jednak sprawdzić, kogo wyróżniliśmy!

 / Fot. W24W minionym tygodniu opublikowaliście mnóstwo bardzo dobrych materiałów. Trudno było nam jednak wybrać z rankingu ten jeden najlepszy, za który przyznalibyśmy nagrodę. Za 7 dni będziecie więc mieli szansę otrzymać od nas 400 zł brutto!

Nie mieliśmy natomiast żadnego problemu z wyróżnieniami. Oto one.

Beata Rudnicka za opisanie niezwykle ciekawej historii "politycznego hamburgera", w autorskim materiale "McChicken ze szczyptą polityki. Rosja idzie na wojnę?".

Ewa Szafranowicz za tekst "Skopiowała przepisy z blogów i wydała książkę. Sieć wrze". Autorka poruszyła w nim m.in. ważną kwestię praw autorskich bloggerów.

Radosław Masny za świetnej jakości zdjęcia w materiale "Operacja Południe 2012. Mnóstwo ciekawych zdjęć!".

Piotr Drabik za spojrzenie na igrzyska olimpijskie z innej strony. W obszernym materiale "Olimpijczycy, którzy nie mogą reprezentować swojej ojczyzny" postanowił skupić się na sportowcach, których na co dzień nie oglądamy w telewizji.

Marcin Stanowiec za zmuszający do refleksji tekst "Wszyscy jesteśmy nepotami". Wzbudził on ożywioną dyskusję w serwisie.

Rafał Kawalec za tekst "Gdyby widzowie byli uzbrojeni, do masakry w kinie mogłoby nie dojść", który wywołał prawdziwą burzę - zarówno w serwisie jak i na Facebooku. Ten materiał to niezwykle ważny głos w dyskusji, którą rozpoczął zamach na premierze nowego "Batmana".

Piotr Galas za świetne zdjęcia z meczów Legii Warszawa przeciwko Metalurgs Lipawa oraz Borussii Dortmund, dodane zaraz po ostatnim gwizdku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Dziękuję serdecznie za wyróżnienie oraz zapraszam do przeczytania spisanych przeze mnie wspomnień mojego Wujka pt. "22 dni nadziei i beznadziei pod mostem Poniatowskiego".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ogromnie wszystkim gratuluję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję wszystkim wyróżnionym. Jednak uzasadnienie przynajmniej jedno nie ma nic wspólnego z rzeczywistością jest takie ''życzeniowe''.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Również dziękuję za wyróżnienie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziekuję za wyróżnienie i gratuluję wszystkim wyróznionym. Acha, jeszcze dziękuję gratulującym:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję wyróżnionym!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję wszystkim wyróżnionym. Dziękuję za dostrzeżenie mojej pracy i pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.