Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia. Stanisław Cybruch nie dał szans konkurentom!

Stanisław Cybruch w minionym tygodniu osiągnął fantastyczny wynik 76625 odsłon i otrzymuje "Nagrodę tygodnia" w wysokości 200 zł brutto. Trwa również rywalizacja w naszym "Konkursie edukacyjnym".

 / Fot. W24Nagroda tygodnia

Stanisław Cybruch w rankingu zdecydowanie wyprzedził Radosława Kowalskiego, który jednak również może pochwalić się doskonałym wynikiem - 49301 odsłon! Na podium znalazła się równieżElżbieta Zaręba, która w tydzień zdołała zgromadzić przed swymi materiałami 32308 czytelników. Gratulacje!

Konkurs edukacyjny

Przypominamy, że ciągle możecie rywalizować w "Konkursie edukacyjnym". Trwa on do 4 czerwca 2012 r. Kto wygra 500, 300 i 100 zł?

Materiały tygodnia

Krzysztof Gulbinowicz za fotorelację z pożaru w Jeleniej Górze.

Roman Pawlikowski za zdjęcia z akcji ratowniczej po groźnym wypadku na Zakopiance.

Bartłomiej Kowalewski za wywiad z Michałem Pauli - człowiekiem skazanym na śmierć dwanaście razy.

Wyróżnienia

W dziale "Wydarzenia"

Andrzej Wiosna za zdjęcia diabelskiego młyna w Bydgoszczy.

Jakub Bogucki za relację z Katyńskiego Marszu Cieni w Warszawie.

Krystian Redlarski za fotorelację z antyfaszystowskiej manifestacji w Katowicach.

Maciek Kossowski za zdjęcia z Marszu Równości w Łodzi.

Dominik Tylka za fotorelację z protestów sportowców w Warszawie.

Mateusz Max Maksiak za zdjęcia z miejsc upamiętniających katastrofę smoleńską.

Zbigniew Siwek za zdjęcia z krakowskich obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Dziękuję serdecznie wszystkim moim miłym Czytelnikom za gratulacje i miłe słowa. Pozdrawiam wszystkich.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 17.04.2012 13:30

@ P.redaktor Jadwiga Kowalczyk. Bardzo Pani dziękuję za tak wiele wyjaśniającą wypowiedź o tych wszystkich problemach, z jakimi na codzień musi się stykać Redakcja oraz autorzy artykułów. Nie jestem osobą złośliwą i dlatego trudno jest mi to zrozumieć,że istnieją osoby,które nic innego nie robią,tylko starają się,jak tu swoim anonimowym pisaniem komuś zaszkodzić w taki lub inny sposób i mają w takiej robocie bardzo dużo osobistej satysfakcji. Ale to już jest ich problem,nie nasz. Pozdrawiam Panią serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Marta Dutkiewicz Dzisiaj 10:28 - jak zaznaczyłam w pierwszym wpisie - wierzę, że jest Pani osobą autentyczną.
Co do sprawy dręczenia podłymi wpisami, o których Pani wspomina - redakcja może je kasować, jako niezgodne z regulaminem, (wulgarne, oszczercze, maniackie, prześladowcze) nie ma jednak sposobu na pozbycie się takiego kleszcza. Oczywiście - można wszcząc procedurę składając doniesienie na policji...ale...pani Marto...komu by się chciało aż tak nobilitować jakiegoś drania?
Dopuszczenie osób nie zarejestrowanych na portal, co zostało wprowadzone na w24 skutkuje:
- zwiększonymi dochodami dla koncernu (ilość wejść)
- wolną amerykanką wśród zamaskowanych uczestników: wszelkiego rodzaju frustratów i słownych kiboli, którym internet stwarza nieograniczone mozliwości pisania bzdur, jakie kłębią sie w głowach, ale jakich nigdy w życiu nie wypowiedzieli by face tu face.
Tak to sie, pani Marto, kręci.
Na ściganie i zaangazowanie sił policyjnych w sprawie niedopuszczalnych wpisów może sobie pozwolic min. Sikorski.Nie sądze jednak, aby podobny problem "szarego człowieka" został z równą starannoscią potraktowany przez prokuraturę.
Czy nasz wymiar sprawiedliwości ma w ogóle jeszcze czas na procesy inne niż nieustające pyskówki między politykami? No, może jeszcze "obraza uczuć religijnych" jest traktowana serio, bo w takich wypadkach podnosi sie wrzask o "prześladowanie" dominującej grupy religijnej; która to grupa z wielkim upodobaniem prześladuje ludzi majacych inny ogląd świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 17.04.2012 10:28

@P. Jadwiga Kowalczyk. Dobrze,oczywiście ma Pani rację w tej sprawie. Natomiast nie może Pani bronić kogoś takiego,kto sobie tutaj urządza głupie zabawy i chce zaszkodzić autorowi,twierdząc,że autor sam sobie te komentarze pod nickiem z moim nazwiskiem oraz pod nickiem Sławek Urzykowski , na swoją korzyść pisze. Swego czasu ktoś dręczył Panią redaktor,pamiętam to i to na dodatek często wulgarnymi komentarzami lub poniżającymi Panią. Jak w takim razie autor ma się bronić przed z jakiegoś niewiadomego powodu nieżyczliwymi anonimowymi komentatorami? Może doprowadzić chcą niektózi do tego aby jakiemuś autorowi w ogóle odechciało się tutaj pisać? Myślę,że wiem kogo np. zniechęcono. I jeszcze,może mi Pani wierzyć lub nie ale posługuję się na tym portalu własnym imieniem i nazwiskiem. Nie każdy bowiem ma potrzebę ukrywania swojej tożsamości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje. Ciężka praca zaowocowała wreszcie nagrodą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Marta Dutkiewicz Wczoraj 23:34
- z całym szacunkiem, uznając Pani wiarygodność, ale jednak w sprawie formalnej:

Podanie nazwiska, bez rejestracji na portalu, może być takim samym ukrywaniem swej tożsamości, jak wszelkie inne nicki wpisywanie wedle fantazji osoby wpisującej swoje uwagi pod tekstem.
Jedna i ta sama osoba może w ten sposob dać kilka wpisów, używając imioniska w stylu "bomber, kutas, Jola, Basia, synNarodu, obserwator, dupek, patriota" itp itp.
Miewamy tu również osoby, które posługują sie nazwiskami osób zarejestrowanych na portalu - co nie oznacza, że są osobami, za które się podają.
Sądze, że widzi Pani róznicę między wiarygodnością uwiarygodnioną,(profil i dane znane redakcji) a domniemaną, której nikt nie jest w stanie potwierdzić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 17.04.2012 00:03

@ Kopiuj wklej - Pan lub pani widocznie ma jakiś powód do tego aby ukrywać swoją tożsamosć oraz szkodzić bez żadnej odpowiedzialności innym. Ale pan(pani) się pomylił co do mnie,gdyż wszyscy tu wiedzą kim jestem,w żadnym wypadku nie anonimem,osobą bez tożsamości,tak jak pan. Nie noszę żadnej maski i śmiało wypowiadam się o różnych problemach występujących w naszym spoleczeństwie. Nie widzę żadnej potrzeby ukrywania swojej tożsamości,tak jak pan pod nazwą "Kopiuj wklej". Z pewnością pańska postawa nie jest dobrą postawą obywatelską,ale pan i tak będzie sobie ze mnie drwił,spodziewam się po panu najgorszego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kopiuj wklej
  • Kopiuj wklej
  • 16.04.2012 23:41

@Marta Dutkiewicz

Jest Pani takim samym anonimem jak ja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 16.04.2012 23:34

@ Kopiuj wklej-. A to już jest po prostu bezczelność, szanowny panie lub pani. Proszę rzeczywiście czytać moje komentarze pod artykułami pana Cybrucha,ktorego cenię. Nie jestem żaden Urzykowski. Nazywam się Marta Dutkiewicz i piszę moje niezależne komentarze wtedy,gdy uważam,że mam coś do powiedzenia w danej sprawie. Nie ukrywam absolutnie swojej tożsamości w przeciwieństwie do pana lub pani. Stanisławowi Cybruchowi,uważam,że o coś w życiu chodzi a szczególnie zależy mu na dobru naszego kraju .Dlatego chętnie wypowiadam się pod jego artykułami tutaj. Ale nie tylko. Proszę przeczytać moje komentarze dotyczące artykułów innych autorów,których równie cenię,jak pana Cybrucha.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stanisławie, serdeczne gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.