Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia wędruje do Rafała Gdaka

Rafał Gdak w ostatnich tygodniach był jednym z najaktywniejszych dziennikarzy obywatelskich w naszym serwisie. Zajmował się działem "Wybory prezydenckie", moderował teksty, które do niego trafiały, pisał teksty autorskie. Przyznana mu dziś nagroda, w kwocie 150 zł brutto to wyraz naszego uznania dla pracy Rafała.

 / Fot. W24Rafał Gdak w czasie kampanii wyborczej przejął na siebie moderację materiałów; rzetelnie, obiektywnie i merytorycznie podchodził do każdego tekstu, starał się wyjaśniać wątpliwości autorów.

Nie samą polityka jednak człowiek żyje. Na szczęście...
Dlatego do naszej redakcji trafiło tez sporo tekstów, których autorów chcemy szczególnie wyróżnić:

Alicję Nowak - za ważny lokalnie i społecznie fotoreportaż o mieszkańcach tzw. mieszkań socjalnych. Warunki w jakich egzystują trudne są do przyjęcia w XXI wieku.

Grzegorza Frankiego za materiał o trzech prezydentach Polski. Trzech jednego dnia... Warto też wspomnieć, że Grzegorz na bieżąco donosił o kolejnych wydarzeniach, które rozgrywały się w polskim Parlamencie 8 lipca: m. in. wybór marszałka Sejmu oraz wicemarszałka.

Piotra Żyłę - za udokumentowanie awarii wodociągów na ul. Kasprowicza. Szybkość relacji, opisy zdjęć i ich dobra jakość to podstawowe walory tej relacji.

Tomasza Osucha - za wnikliwy i rzetelny materiał o Srebrenicy po 15 latach od tragicznych, wojennych wydarzeń. Przy tej okazji warto wspomnieć, że liczne teksty Tomka, dotyczące wydarzeń na świecie, cechują się rzetelnością i wysoką jakością stylu.

Grażynę Kiliańską-Przybyło - za serię ciekawych materiałów ze Strasburga, gdzie obradował na ostatniej przed wakacjami sesji Parlament Europejski.

Gratulujemy też:

Piotrowi A. Jeleniowi
- za recenzję książki o katastrofie gibraltarskiej. recenzja to jednak szczególna, bo stała się przyczynkiem do dyskusji, jakiej dawno pod żadnym materiałem tego typu nie było.

Krzysztofowi Krzakowi - za świetną relację z Festiwalu Muzycznego w Busku-Zdroju. Liczne materiały poświęcone gwiazdom tegorocznej edycji festiwalu doskonale oddały atmosferę tego muzycznego wydarzenia.

Ryszardowi Kazimierzowi Hetnarowiczowi - za relację z Festiwalu Muzyki Organowej. Świetny styl, sprawne pióro, wiedza muzyczna - to przepis na idealną relację.

Joannie Pachli - za napisaną z nerwem recenzję sztuki Różewicza i sprawną jej zapowiedź w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu.

Weronice Trzeciak - za rytmy salsy w naszym serwisie. Jeśli w Warszawie jest festiwal salsy, to można być pewnym, Weronika na pewno na nim będzie i na pewno zda wyczerpującą relację.

Tomaszowi Hensowi - za to, że jak zawsze, nic nikomu nie mówiąc, w sobie tylko znany sposób dotarł w ciekawe miejsce. Tym razem na plan filmowy "Bitwy warszawskiej".

Janinie Bieleńko za podglądanie pracy artystów. Natchnienie, plenery, pejzaże... oto w jakich warunkach powstają dzieła sztuki.

Klaudii Fotyniuk - za sprawdzenie w jakim stanie jest budowa Stadionu Narodowego i podzielenie się tą wiedzą z czytelnikami W24.

Marcinowi Iwanowi - za galerię z... kowalami! Tak, tak, kowale zjechali do Wojciechowa i prezentowali swoje umiejętności. Świetne zdjęcia z oryginalnej imprezy.

Pawłowi Majchrzakowi - za relacje, dodajmy: błyskawiczne relacje, z GP Wielkiej Brytanii, ale i kilku innych imprez rozgrywanych tego samego dnia na arenach światowego sportu.

Pawłowi Kiliańskiemu - za zdjęcia z meczu Ligi Światowej.

Autorzy mundialowi


Za relacje, które przygotowywali nasi autorzy podczas mundialu, podziękowania specjalne i ukłony należą się "wielkiej piątce":
Danielowi Kawczyńskiemu
Łukaszowi Wolskiemu
Krzysztofowi Smajkowi
Adamowi Baranowskiego
Pawłowi Majchrzakowi

Ciekawą galerię przesłał nam też Piotr Drabik.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla Rafała, jak również dla wyróżnionych, pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stanisław Tomaszowski jest specjalistą od ''komentarzy'' jak na razie nie ''splamil się'' anie Jednym artykułem!! Gratulacje dla wszystkich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda tylko, że Rafałowi (któremu gratuluję) nie dano również puli z ubiegłego tygodnia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.07.2010 07:35

Gratuluję wszystkim wyróżnionym :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla Rafała i pozostałych wyróżnionych:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to Redakcja ma superatę, bo w ubiegłotygodniowa nagroda miała przejść na ten tydzień. Wyraźnie to jest napisane tutaj:
link
Wzruszyłem się tym wyróżnieniem dla mnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście Rafale gratuluję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja myślę, że to dobrze, iż Pan Stanisław pytanie zadał, a Dominik wyjaśnił. Przyznam, że nie wiedziałam, iż tabliczka Rafała oznacza coś innego, dlatego też wyraziłam swoje zdziwienie, kiedy Rafał został zaproponowany do pełnienia funkcji redaktora naczelnego - link
Oczywiście nie mam nic przeciwko temu, a wszystkim docenionym, z Rafałem na czele, gratuluję. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.