Facebook Google+ Twitter

Nagroda tygodnia za "Empik: nasz klient - nasz kumpel"

W tym tygodniu nagradzamy Annę Fedas za tekst "Empik: nasz klient - nasz kumpel". Jak powiedział jeden ze znajomych: - Do mnie też mówiono na Ty, ale nie zwróciłem na to uwagi. No właśnie, po tym m.in. poznaje się dziennikarski nos.

 / Fot. RedakcjaZeszłotygodniowy tekst Anny Fedas zebrał wiele komentarzy. Autorka opisała w jaki sposób pracownicy muszą traktować swoich klientów. Jeśli w salonie Empiku zapłacimy kartą, pracownik nie pożegna nas zwykłym "do widzenia!". Dzięki naszym danym zapisanym na karcie, sprawdzi jak mamy na imię i pożegna nas np. słowami "Do widzenie panie Jacku!". Dzięki temu klienta ma czuć się w Empiku "jak u siebie". Pracownicy są nieco zdezorientowani. Większość z nas nie zwraca się od razu do obcych osób po imieniu, a w szczególności do tych, do których mówienie po imieniu jest wręcz niegrzeczne np. osób starszych. Klienci sklepu są zdziwieni zachowaniem sprzedawców.

Ania otrzymuje nagrodę w wysokości 150 zł. Przypominamy, iż wszyscy autorzy pragnący brać udział w naszych konkursach, muszą uzupełnić swój profil.

Przeczytaj także tekst o rozwiązaniu majowych konkursów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

I nagroda Ci się należy właśnie za intencję - w końcu na tym właśnie polega dziennikarstwo obywatelskie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

* Zwłaszcza, że moją intencją BYŁO przede wszystkim wywołanie refleksji u "władz Empiku" nad ich poczynaniami w kwestii obsługi klienta i sposobu traktowania pracowników!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję serdecznie - jestem zaskoczona! Zwłaszcza, że moją intencją nie było przede wszystkim wywołanie refleksji u "władz Empiku" nad ich poczynaniami w kwestii obsługi klienta i sposobu traktowania pracowników!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję, Aniu:) Mam nadzieję, że piórko też będzie, hmm..?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.