Facebook Google+ Twitter

Nagroda za materiał tygodnia dla Jolanty Paczkowskiej

Opatrzony filmem i zdjęciami materiał "Groby Zakrzewskie - zobacz na filmie" Jolanty Paczkowskiej nagradzamy tygodniową premią 150 zł. Wyróżnienia książkowe wędrują do Anny Smolińskiej, Anny Winczakiewicz i Natalii Klimczak.

 / Fot. RedakcjaCo najmniej sześć tysięcy polskich patriotów bestialsko wymordowanych przez Niemców spoczywa w bezimiennych, zbiorowych mogiłach wśród lasu. Jak wstrząsające może być kolejne świadectwo tamtych, nie do zapomnienia wojennych lat pokazała wszystkim, dzięki fotografiom i filmowi, Jolanta Paczkowska, publikując, oparty na rozmowie ze świadkiem zbrodni materiał "Groby Zakrzewskie - zobacz na filmie"

- Udało się ustalić tożsamość zaledwie kilku spośród zamordowanych. W celu zatarcia śladów doły zostały zasypane, a w miejscu tym zasadzono młody las... - dodaje Jolanta, dzięki zdjęciu ujmując cytat z Władysława Broniewskiego: "Trzeba umieć umierać pięknie, patrząc w lufy wzniesione śmiało. Aż się podłe zadziwi i zlęknie, aż umilknie łoskot wystrzałów..."

Dzięki Natalii Klimczak możemy dowiedzieć się jaki jest Teatr Wybrzeże Adama Orzechowskiego." To zdanie mogłoby stać się ledwie ułamkiem zapowiedzi: - Publiczność szczególnie gromkimi brawami nagradzała „Spalenie matki”, „Farsę z Walworth”, „Słodkiego ptaka młodości”. „Grupę Laokoona” i „Blaszany bębenek”. Oczywiście pojawiło się też mnóstwo problemów, ujawniło się mnóstwo usterek technicznych w Teatrze, kilka spektakli okazało się klęskami... Zachęcam do lektury, jeśli ktoś jeszcze nie czytał.

Wyróżnić też chcemy, utrzymując się jeszcze w klimatach teatralnych, brawurową, okołowalentynkową relację Anny Winczakiewicz Prześpij się z tym. A potem zrób to w teatrze. - Zamiast romantycznej kolacji przy świecach i kalorycznych deserów czekoladowych skusiłam się na erotyczne przeżycia w Nowym Teatrze - pisze autorka. - Co widziałam, czego dotykałam i w czym uczestniczyłam – zobacz, a pożałujesz, że Cię ze mną nie było!

Spore zainteresowanie wzbudziło również, jak zwykle aktualne, doniesienie Ani Smolińskiej o "polskiej Barbie we włoskim Big Brotherze"

Gratulujemy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Dziewczyny moje wielkie gratulacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla wszystkich Pań razem i każdej z osobna!!!! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych pań :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawa dla Joli i dla ozostalych wyroznionych, a ja dziekuje za wyroznienie :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo Jolu, szczególnie za Twoją Wielką Klasę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ode mnie bukiecik @->>-- napracowałyście się Panie . wielce zasłużone laury!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Byłam tak zaskoczona, że zapomniałam pogratulować Aniom i Natalii, co niniejszym czynię. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znakomicie! Gratulacje dla wszystkich wyróznionych. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję pięknie i pragnę wyrazić wielkie uznanie dla Ani Winaczakiewicz, dzięki której mam stały dopływ ciekawie napisanych informacji z teatrów w Warszawie :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.