Facebook Google+ Twitter

Nagroda za news tygodnia dla Seweryna Lipońskiego

Panie i panowie! Brawa dla Seweryna Lipońskiego! Jego wywiad z Erikiem Akkersdijkiem to kawał doskonałej dziennikarskiej roboty. W związku z tym 150 złotych się należy. I to za newsa :))

Materiał stworzony przez Seweryna dowodzi jego doskonałych zdolności researcherskich, pomysłowości i kreatywności. Widział ktoś gdzieś w sieci wzmiankę o młodym holenderskim mistrzu? Do tego doskonały warsztat - świetnie przeprowadzony (ciekawe pytania) i opracowany (niewiele poprawek redakcyjnych) wywiad. Czego chcieć więcej?

Materiał Seweryna. / Fot. screenTo nie koniec miłych wiadomości na dziś. Pragniemy nagrodzić także Marcina Chilińskiego, za jego cykl artykułów o mistrzostwach Europy w piłce nożnej, do lat 19. Za uzasadnienie wyboru niech posłuży komentarz pod jednym z tekstów relacjonujących rozgrywki: - Duży plus, Marcin - nie tylko za artykuł, ale ogólnie za relacje z całych ME U-19. Dla mnie - i pewnie nie tylko - był to najlepszy sposób, aby śledzić mistrzostwa, nie mając czasu na oglądanie spotkań.

Dla Marcina nie mamy co prawda pieniędzy, ale mamy płytę CD z hip-hopową składanką "12 ławek" i mały przydatny gadżecik - smycz.

****
W związku ze zbliżającymi się igrzyskami w Pekinie, chcielibyśmy rozpocząć dyskusję, burzę mózgów - jak zrelacjonować tę wielką imprezę w Wiadomościach24.pl? Macie pomysły? Sugestie? Wpisujcie je pod tekstem. My, jako redakcja, proponujemy utworzyć na każdy dzień IO w Pekinie stanowisko "redaktora prowadzącego działu Pekin 2008", który wyposażony przez nas w stosowne uprawnienia zarządzałby treścią w dziale, aktualizował go, rozdzielał zadania pośród innych autorów. Co o tym pomyśle sądzicie?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

ekhm to znaczy ze nie bojkotujemy :)?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A może by tak zrobić interaktywną tabelkę (Flash/DHTML) w której były by rozpisane wszystkie wydarzenia z podziałem na dni (w zakładkach), z wyróżnionymi zawodami, w których występować będą nasi rodacy? Po kliknięciu byłoby przekierowanie do artykułu nt. zawodów. Dodatkowo można by to wrzucić na stronkę z olimpijską "skórką" i łatwym adresem np. link .

Pomysł wzięty z sufitu, więc prosiłbym o łagodniejszą krytykę ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za wyróżnienie... i oczywiście gratulacje dla Marcina :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

violinman23, widać nie masz pojęcia o przesyłaniu danych (fotografii) podczas widowsk sportowych na tym szczeblu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://noolympics.blogspot.com/2007/08/south-koreans-says-no-human-rigths-no.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja mógłbym pomóc, choć pewnie będę pracował i nie będzie mi dane zbytnio zajmować się igrzyskami na łamach w24.

Może po prostu robić dzień przed plan, co się dzieję na igrzyskach i każdy by się zgłaszał na jakąś relację. Tak jak teraz Piotrek Adamczyk wrzuca wydarzenia futbolowe na cały tydzień i każdy zgłasza swoją chęć relacjonowania danego wydarzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O igrzyskach: Wysłać kogoś z Laptopem, blue connectem, Eosem z 600mm obiektywem i jakoś to będzie :) Co do pomysłu redakcji - jestem na tak :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratulacje Panowie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratki Sewerynie i dzięki redakcjo :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielkie brawa dla nagrodzonych

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.