Facebook Google+ Twitter

Nagroda za prawdziwie obywatelski tekst i działanie!

Mieszkańcy osiedla Polanka w Poznaniu nie muszą już chodzić nad Maltę przez błoto. A to dzięki Sewerynowi Lipońskiemu i jego publikacji w serwisie Wiadomości24.pl. Nagroda tygodnia trafi w ręce naszego autora z Poznania. Wymieniamy też wielu innych Autorów Wiadomości24.pl, którym należą się podziękowania.

Jak się okazało ulica Katowicka zmieniła się nie do poznania! Pierwszy, jeszcze kwietniowy, artykuł zdopingował firmę Neinver do wybudowania chodnika. Po naszej publikacji zbudowano chodnik nad Maltę - to przykład obywatelskiego działania i publikacji.

Podziękowania za ciekawe materiały w minionym tygodniu, należą się też, Agacie Świerczyńskiej m.in. za relację z warszawskiej Parady Równości, z której - jak zwykle dobre zdjęcia nadesłał też Łukasz Zawadzki. Łukasz Gołąbiowski zaś ubarwił strony serwisu interesującymi doniesieniami ze świata dalekiej i bliskiej polityki. Łukasz Kołtacki wciąż nie zapomina, jak widzę, o aktualnych wydarzeniach z rodzinnego Torunia. Tak, jak Anna Kusak we Wrocławiu, Daniel Siwak w Łodzi i Sławomir Ostrowski w Krakowie, a Krzysztof Krzak - w Ostrowcu Świętokrzyskim

Łukasz Maria Cygan uraczył nas rzetelną relacją z krakowskiej konferencji. Markowi Jurkiewiczowi podziękować należy, że ukazał nam ciąg dalszy łódzkiej afery z prezydentem miasta w roli głównej.

Zdzisław Mac obdarzał czytelników Wiadomości24.pl wieloma świeżymi linkami do stron relacjonujących godne uwagi wydarzenia. Bacznie śledził też prasę Mariusz Michalak. Nie dawała się też wyprzedzić Agnieszka Pawłowska.

Jakże się cieszę, że galerią zdjęć z Nowej Soli (po niepokojąco długo trwającej
ciszy) wróciła na łamy serwisu Jolanta Paczkowska. Z pewnością jej teksty mogą inspirować debiutujących w Wiadomościach24.pl nowych autorów. Takich jak choćby Mateusz Zarychta z Miastka czy Sebastian Klóska. Dziękujemy również Ani Smolińskiej z Neapolu za nieustawanie w wysiłkach, by zapoznać nas z tym, co dzieje się we włoskim bucie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

zastanawiam się jako całkowity debiutant na tym portalu i zauważam również że zdecydowanie portal byłby bardziej rzeczowy umożliwiając "dziennikarzom obywatelskim" pisanie artykułów bardziej treściwych w kwestiach lokalnych pokazujących całą prawdę o wielu sprawach a w szczególności nie trafnych inwestycjach , marnotrawieniu środków publicznych i walce z "głupotą" jako patologią w wielu kwestiach - może się tak stanie , na razie mam non stop problem z opublikowaniem czegokolwiek ale to już wie wydawca tegoż medium

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autorom gratuluję, za wyróżnienie dziękuję. To cieszy i mobilizuje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wypada się chwalić, ale moje artykuły o wycinaniu olch też odniosły skutek. Ten niecny proceder został wstrzymany i kilka drzew przeznaczonych do wycinki żyje sobie i pewnie jakiś czas żyć będzie. Cieszą się z tego nie tylko miłośnicy przyrody, ale głównie ptaki (wilgi i drozdy, oraz gołębie garłacze) które w koronach olch mają swoje gniazda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla Sewryna i pozostalych wyroznionych (ja rowniez dziekuje za wyroznienie :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Również dziękuje za pamięć:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tak w ogóle dziękuję za wyróżnienie, nie spodziewałam się ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

należy się!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mariuszu, nie smuć się, teraz już wiemy, że nie było Cię tak długo. Wiesz, ja gaduła jestem, która zagląda tu niemal codziennie, od trzech lat - link - no to się doczekałam. Masz teraz ścianę, pisz na niej o sobie. Na pewno zauważymy. Pozdrawiam. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wierze, że można tak się czepiać tylko o zwyczajnego Tuska... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dwutygodniowa pauza Joli, wywołała niepokój Redakcji. Moja absencja trwająca 8 miesięcy, została niezauważona. Ciszej nad tą trumną - zakrzyknął pewnie ktoś z Wydawców, myśląc, że zemrzeć mi przyszło. Ale co tam, co tam, jestem sobie hipopotam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.