Facebook Google+ Twitter

Nagrodę tygodnia otrzymuje Dariusz Piotr Bartosiak

Dariusz Piotr Bartosiak jest autorem wstrząsającego reportażu przedstawiającego relację zrozpaczonych rodziców, którym Sąd Rejonowy w Pruszkowie odebrał troje dzieci. Dariusz nie tylko opisał dramat tej rodziny, ale również osobiście interweniował w urzędach, żeby poprawić ich sytuację. Przyznana mu dzisiaj nagroda w kwocie 300 złotych brutto, to wyraz naszego wielkiego uznania dla działalności Dariusza.

Wiadomości24.pl / Fot. Wiadomości24.plWstrząsającą historią zainteresowały się już redakcje telewizyjne, m.in. program Draiusz Piotr Bartosiak / Fot. Dariusz Piotr BartosiakInterwencja telewizji Polsat. Gratulujemy Dariuszowi Piotrowi Bartosiakowi postawy obywatelskiej i składamy wyrazy wielkiego uznania.

Szczerze gratulujemy również wszystkim wyróżnionym, a więc:

Ewie Wołkanowskiej - za niezmiernie interesujący wywiad z Majidem Hatamnezhadem. Szerokie spectrum tematów, wysoka jakość stylu i rzetelność to główne zalety tego materiału.

Katarzynie Żechowicz - za wnikliwy tekst opisujący problemy polskiej turystyki. Przed planowaniem urlopu warto zajrzeć do tekstu Kasi i sprawdzić, co w trawie piszczy - na co powinniśmy uważać i przy jakich biurach turystycznych należy mieć się na baczności.

Agnieszce Pawłowskiej - za ważny społecznie reportaż z terenów popowodziowych. Woda już dawno opadła, jednak to nie oznacza, że automatycznie zniknęły problemy mieszkańców.

Aleksandrze Rusteckiej - za ciekawy wywiad z ambasadorem Palestyny. Ola, jak rasowy dziennikarz, dociekliwie pyta o prawdziwe warunki życia Palestyńczyków, dostęp do edukacji i organizację pomocy humanitarnej.

Alicji Nowak - za galerię dokumentującą 4. Gdański Festiwal Rzeźby z Piasku. Dobre zdjęcia i dokładne opisy to podstawowe walory tego materiału.

Ewie Krzysiak - za relację z happeningu sprzeciwiającego się represjom ChRL wobec Falun Gong.

Damianowi Leciakowi - za relację z festiwalu "Młoda estrada on promenada". Damian zawsze nas informuje o wszystkich ciekawych wydarzeniach w Częstochowie.

Piotrowi Drabikowi - za materiał dotyczący Love Parade. Doceniamy szybkość reakcji Piotra i wybór aktualnego tematu.

Kamilowi Przybylińskiemu - za ciekawy artykuł opisujący ranking najlepszych lig piłkarskich na świecie. Polacy znaleźli się za... Syrią, Wietnamem i Libią.

Krzysztofowi Gnatowi - za fachową i rzetelną zapowiedź meczu Lech Poznań-Sparta Praga. Krzysztof podaje mnóstwo ciekawostek, opisuje również wcześniejsze spotkania obu drużyn.

Mateuszowi Sienkiewiczowi - za materiał opisujący znakomity przykład aktywności społecznej, czyli projekt edukacyjny "Dzieci bawią się w miasto". Świetny temat i poprawność językowa to mocne strony tego tekstu.

Joannie Pachli - za artykuł opisujący niezwykle inteligentnego, przyjaznego i uzdolnionego artystycznie orangutana, który zakończył swoje życie we wrocławskim zoo.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Nagrodę otrzymuje... hola, hola - nie tak szybko. Nie podano czasu w jakim ją otrzymuje i czy w ogóle ją otrzyma. Ja na przykład oczekuję na przelew 250 złotych (nagroda), już tydzień. Skromnie się upominam, korzę, pytam i nic - zero reakcji. Wysyłam zapytanie dyżurującej dziś w Redakcji Katarzynie Olczak, a ta lekceważy mnie, nie odpowiadając. Dobrze, że nie umieram z głodu, ale wkurza mnie robienie z tata wariata.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.07.2010 08:28

Gratuluję nagrodzonym i wyróżnionym :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tak przy okazji mojego wyróżnienia muszę chyba powiedzieć tym osobom co organizują, że młoda estrada została nazwana festiwalem. Ciekawa propozycja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W pełni zasłużone Gratulacje dla Dariusza!!!

Wszystkim wyróżnionym ciągłych motywacji i zawsze najlepszych :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję Dariuszowi za reakcja i pomoc oraz gratuluję wszystkim wyróżnionym jak i ja dziękuję za wyróżnienie z takiego mini festiwalu a to nie koniec.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla wszystkich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dariuszu gratuluję:) pokazałeś czemu może i powinno służyć bycie dziennikarzem obywatelskim. wszystkim wymienionym gratuluję też:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla Dariusza i wyróżnionych, pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.