Facebook Google+ Twitter

Nagrodę tygodnia otrzymuje Kamil Kierzkowski!

W tym tygodniu redakcyjną "NT" w wysokości 150 zł brutto otrzymuje Kamil Kierzkowski za relację z walki Witalija Kliczki z Dereckiem Chisorą. Serdecznie gratulujemy!

 / Fot. W24Witamy w poniedziałek, 20 lutego, w kolejnym odcinku serii: "Nagroda tygodnia W24". Już na wstępie pragniemy Was poinformować, że między 13 a 20 dniem lutego dokonaliście nieprawdopodobnego wyczynu i aż cztery z Waszych tekstów przebiły w tydzień barierę 10 tys. odsłon!

Podobna sytuacja w NT nie miała jak dotąd u nas miejsca. Dlatego też dziennikarzom Wiadomości24.pl należą się podwójne brawa :)

Tuż za podium znalazł się tekst Stanisława Cybrucha "Jarosław Kaczyński szykuje 'wiosenną rewolucję'". To koniec PO?, który do niedzieli, do godz. 23.59, "ustrzelił" 12 156 odsłon.

Ex aequo, na 3. i 2. miejscu podium, stanęły artykuły Rafała Kawalca. Kolejno: "Tak, to ja, zagrożenie bezpieczeństwa" oraz "Polska z reguły zbrojna, czyli o tradycji posiadania broni".

Zwycięzca mógł być tylko jeden i został nim Kamil Kierzkowski. Relacja z walki Kliczko vs Chisora zainteresowała olbrzymią liczbę 24 tys. internautów i to właśnie Kamil otrzyma od nas nagrodę 150 zł brutto!

Oprócz nagrody pieniężnej, jak co tydzień, przyznajemy również laur "Materiału tygodnia". Tu nie bierzemy pod uwagę jedynie kryterium odsłon. Tym razem chcielibyśmy tytułem nagrodzić trzy osoby:

Mariusza Michalskiego za "trzymanie ręki na pulsie" w przypadku zimowych biegów Justyny Kowalczyk oraz za zaangażowanie przy pisaniu relacji live.

Tomasza Osucha za oparty o unikalne źródła artykuł o człowieku, który całe życie poświęcił wojsku i Ojczyźnie - generale Tadeuszu Klimeckim.

Katarzynę Bańbor za reportaż ze zdjęciami o palącym Palikocie. Lider "RP" spotkawszy się pod Sejmem ze zwolennikami legalizacji marihuany, zapalił jointa.

Zobacz, kto dostał wyróżnienia --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Bardzo mi miło. Dziękuję serdecznie wszystkim Czytelnikom mojego tekstu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla Kamila. Dziękuję Redakcji za wyróżnienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

dzięki za dostrzeżenie mojego tekstu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.