Facebook Google+ Twitter

Nagrodę tygodnia przyznajemy Michalinie Guzikowskiej

Michalina Guzikowska otrzymuje nagrodę tygodnia za materiał informacyjny na temat wyborów do Parlamentu Europejskiego. To początek kolejnej akcji prowadzonej przez autorkę Wiadomości24.pl.

Michalina Guzikowska / Fot. Mariusz JakubowiczCo wiemy o Parlamencie Europejskim, którego praca, tak, jak i innych instytucji Unii Europejskiej, w coraz większym stopniu wpływa na nasze życie? Okazuje się, że niewiele. Michalina wpadła więc na pomysł, by na skalę naszych możliwości podnieść nieco poziom tej wiedzy. A okazja po temu jest znakomita - wszak już 7 czerwca odbędą się wybory do europarlamentu.

Tekst Rusza europejska akcja informacyjna Wiadomości24.pl to dopiero początek akcji. Polecamy kolejne odcinki; warto wiedzieć więcej i świadomie podejmować wyborcze decyzje. Ach, zapomniałbym dodać - Michalina otrzymuje nagrodę tygodnia w wysokości 150 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

MICHAŁ ma racje co do naszych Europosłów,trzeba by też dodać że w Polsce działania i zachowanie" PANÓW" W Sejmie i Senacie pozostawia wiele do życzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

piękny uśmiech ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.