Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

150361 miejsce

Nagrodę tygodnia przyznajemy Michalinie Guzikowskiej

Michalina Guzikowska otrzymuje nagrodę tygodnia za materiał informacyjny na temat wyborów do Parlamentu Europejskiego. To początek kolejnej akcji prowadzonej przez autorkę Wiadomości24.pl.

Michalina Guzikowska / Fot. Mariusz JakubowiczCo wiemy o Parlamencie Europejskim, którego praca, tak, jak i innych instytucji Unii Europejskiej, w coraz większym stopniu wpływa na nasze życie? Okazuje się, że niewiele. Michalina wpadła więc na pomysł, by na skalę naszych możliwości podnieść nieco poziom tej wiedzy. A okazja po temu jest znakomita - wszak już 7 czerwca odbędą się wybory do europarlamentu.

Tekst Rusza europejska akcja informacyjna Wiadomości24.pl to dopiero początek akcji. Polecamy kolejne odcinki; warto wiedzieć więcej i świadomie podejmować wyborcze decyzje. Ach, zapomniałbym dodać - Michalina otrzymuje nagrodę tygodnia w wysokości 150 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

MICHAŁ ma racje co do naszych Europosłów,trzeba by też dodać że w Polsce działania i zachowanie" PANÓW" W Sejmie i Senacie pozostawia wiele do życzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

piękny uśmiech ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.