Facebook Google+ Twitter

Nagrody dla prezesów spółek w Warszawie. Gronkiewicz rozda 170 tys. zł

Prezydent m.st. Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz, przyznała 170 tysięcy złotych na nagrody dla prezesa Metra Warszawskiego, Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Pałacu Kultury i Nauki.

 / Fot. Zuska, GNU 1.2 / wikipediaPrezesi Zarządu MPWiK oraz Metra Warszawskiego dostaną po 62 tysiące złotych, szef Pałacu Kultury i Nauki - 50 tysięcy. Nagrody zostały przyznane przez prezydent miasta Hannę Gronkiewicz-Waltz. Informacja o nich ukazała się w środę w Biuletynie Informacji Publicznej.

Dyrektorzy otrzymali nagrody za utrzymanie przedsiębiorstw w dobrej kondycji oraz cięcie kosztów. Prezes Metra Warszawskiego został nagrodzony - między innymi - za prowadzenie inwestycji związanej z budową II linii metra.

Rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk podkreśla, że nie są to pieniądze pochodzące z budżetu miasta, ale środki wypracowane przez omawiane spółki.

źródło: TVN Warszawa

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

NINDA
  • NINDA
  • 12.09.2011 21:47

Biedny polski naród zawsze był zarządzany z zewnątrz a nikt tego nie potrafi lepiej od ,,tej,,rasy. Razem z przedwojenną inteligencją Polacy stracili kręgosłup ,jakie mogło być pokłosie narodu zarządzanego przez elity z rodowodem chłopsko robotniczym

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 03.09.2011 00:54

oto są rządy PO,zabierają biednym dają sobie,nie głosujcie na tych złodziei bo będziemy do pracy na piechotę zap......ać,ceny komunikacji w Warszawie to obłęd ,ale pani Waltz ma nas w dupie aj waj.W Izraelu by na kozie jeździła,tu ma wszystko darmo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 02.09.2011 18:30

@ panie Wink , czy to ważne ile zarabiają ? Skoro dobrze wypełniają obowiązki i pracują po 16 h . Wymienione instytucje to molochy trzeba dobrze nimi zarządzać .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maxflow
  • Maxflow
  • 02.09.2011 13:35

Najłatwiej rozdawać czyjeś. Muszą przeczuwać koniec bo rozdają komu się da i ile wlezie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cóż - 62 000 premii? A ile ten pan zarabia miesięcznie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.