Facebook Google+ Twitter

Nagrody Emmy rozdane. Najlepszym filmem "Modern Age"

Nagrody telewizyjne Emmy zostały rozdane. Seriale "Homeland" i "Game change" oraz film "Modern Age" zgarnęły dzisiaj w nocy najwięcej statuetek.

Nagroda Emmy / Fot. Flickr/CC BY 2.0"Homeland" został uhonorowany w kategorii "najlepszy dramat". Serial opowiada losy żołnierza (Damien Lewis), który powrócił do USA z wojny z Irakiem i jest podejrzany o terroryzm. Agentka CIA (Claire Danes) próbuje go rozpracować. Odtwórcy głównych ról zostali nagrodzeni jako "najlepsi aktorzy pierwszoplanowi". Wyróżnieni zostali także scenarzyści serialu (Alex Gansa, Howard Gordon i Gideon Raff).

"Modern Family" został już trzeci raz z rzędu wybrany "najlepszym serialem komediowym" . Statuetkę dostał także reżyser serialu, Steven Levithan, a także Eric Stonestreet i Julie Bowen jako "najlepsi aktorzy drugoplanowi". Najlepszy film to według jurorów "Game change". Nagrodzeni zostali także Jay Roach (reżyser) i Danny Strong (scenariusz).

Wielkim przegranym wieczoru był natomiast serial "Mad men". Był on nominowany do 17 statuetek... i nie dostał ani jednej. Tymczasem nawet po odejściu Charliego Sheena z serialu "Dwa i pół" jego aktorzy są dalej wyróżniani - Joe Cryer, jako "najlepszy aktor pierwszoplanowy" i Kathy Bates za najlepszą rolę gościnną.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.