Facebook Google+ Twitter

Nagrody ostatniego tygodnia. I podziękowania

Nagrody dla autorów najlepszych materiałów minionego tygodnia wędrują tym razem do Tomasza Albeckiego z Wejherowa, Bartosza Klimczaka z Chrzanowa, Marcina Nowaka z Zabrza i Małgorzaty Kubackiej z Gdyni.

Fot. Tomasz KowalskiTomasz Albecki, nie koncentrował się wyłącznie na recenzjach książek. Napisał o tym, jak w wejherowskim sądzie radzą sobie z 24 godzinnym terminem orzekania, pokazał i opisał najbardziej oblężone skrzyżowanie w województwie. To nie wszystko. Dodał informację o monitoringu na ulicach swego miasta i nietypowych lekcjach muzyki w Gimnazjum nr 1. Jak widać, Tomasz śledzi niemal każdą dziedzinę życia Wejherowa. Zyskał rangę stałego korespondenta.

Bartosz Klimczak napisał tekst o uciążliwej komunikacji w Chrzanowie. Dostrzegł między innymi, że "według rozkładu z chrzanowskiej "wysepki" do trzebińskiego dworca jest 6 minut drogi, a to oznacza bilet za 2,40 zł. W przeciwną stronę czas jest już krótszy o minutę, a cena biletu spada do 1,20 zł. Taka różnica, przy dużej ilości przejazdów jest dla niektórych niebagatelna. Czyżby niedopatrzenie ze strony zarządcy?". Bartosz opatrzył materiał samodzielnie zrobionymi zdjęciami.

Marcin Nowak nagrał ciekawy podcast. "Blogożerca. Łowimy ciekawe blogi". Omówił w nim te blogi, które uznał za najciekawsze. I zapowiedział kontynuację omówień najciekawszych wydarzeń blogosfery. A felieton Marcina "22 marca. Dzień, który wstrząsnął polską lewicą?" był najczęściej komentowanym tekstem tygodnia. Z kolei fotografie Małgorzaty Kubackiej "Między nami, kobietami" - zapewne najczęściej oglądanymi.

Także Janusz Dymidziuk z Hameln zachwycił wielu z nas swoją galerią zdjęć "W pierwszy dzień wiosny pożegnajmy zimę. Fotograficzne wspomnienia". Stała się ona najwyżej ocenionym materiałem tygodnia, uzyskując 18 plusów od pozostałych autorów. Janusz zaciekawił nas też galerią zdjęć niesamowitej konstrukcji inżynieryjnej w niemieckim Minden - bezkolizyjnego skrzyżowania dróg wodnych.

Pełni podziwu jesteśmy także dla pozostałych autorów Wiadomości24.pl. Dla Ewy Kowalskiej, dzięki której przypomnieć mogliśmy sobie uroki Gdańska, Marcina Wojciechowskiego, który nadesłał zdjęcia z warszawskiej manifestacji antywojennej, Daniela Wrzosa, autora relacji ze spotkania w Lublinie z ks. Isakowiczem-Zaleskim... To dzięki Wam, internetowa gazeta Wiadomości24.pl staje się coraz ciekawszym, bo coraz bardziej urozmaiconym miejscem.

To dzięki materiałom takim, jak opatrzony zdjęciami i nagraniem audio materiał Marty Miłak, artykułom śledczym Witolda Janowicza, informacjom Grzegorza Broniarczyka, błyskawicznym i jakże ciekawym sportowym relacjom Krzysztofa Baraniaka, artykułom Dariusza Kmiecińskiego Pauliny Nowickiej i pięknym zdjęciom Macieja Lewandowskiego czyta nas coraz więcej osób. W najnowszym rankingu internetowych serwisów tematycznych, w kategorii informacja, publicystyka i media zajęliśmy już trzynaste miejsce, wyprzedzając m.in. dziennik.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

och jak miło :D
pozdrawiam
Kubacka M.

Komentarz został ukrytyrozwiń

grazie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oby tak dalej! Kupą mości Panowie (i Panie), kupą!
Gratulacje dla nagrodzonych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziekuje. Polecam się...

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratuluję

Komentarz został ukrytyrozwiń

łoł 13 miejsce!niezle:) dzieki za wyroznienie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.