Facebook Google+ Twitter

Nagrody pieniężne dla uważnych

Mam prośbę. Właściwie do wszystkich Autorów, bo zdolnych dziennikarzy, takich, którzy mogą dostać nagrodę tygodnia, nie brakuje. Prośba dotyczy uzupełniania danych w profilach - bez pełnego profilu nagrody wysłać nie możemy.

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiOstatnio kilku Autorów pytało mnie dlaczego nie dostali jeszcze przyznanej im nagrody tygodnia. Przyczyny są w zasadzie dwie. Pierwsza taka, że przelewy 150 zł (brutto) wykonywane są w drugiej połowie miesiąca następnego po tym, w którym nagroda została przyznana. A przyczyna druga - przelew "nie poszedł", bo nie wiadomo nawet dokąd iść miałby.

Wielu Autorów nie uzupełnia bowiem rubryk w swych profilach. Czasem podawana jest nazwa urzędu skarbowego, ale bez adresu. Jest numer własnego domu, ale nie mieszkania, itd. To komplikuje sprawę, zwłaszcza, że musimy się trzymać postanowień regulaminu w tym zakresie. A zatem - nie wysyłamy m.in. pieniędzy w kopertach, przesyłką kurierską. Tylko przelewem. Obowiązują też pewne, wspomniane wyżej terminy. I żeby to wszystko zadziałało, uzupełnione muszą być wszystkie dane w profilu. Do czego bardzo zachęcam. Zwłaszcza, że już jutro poniedziałek, czyli kolejna okazja do wygrania 150 zł - naszej nagrody tygodnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

pomyśleć, że brytyjskie firmy przysyłają mi kasę czekiem :o
czyli jak się chce to bez przelewa się da :)
bo chyba, że regulamin zabrania :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Numeru mieszkania przecież może nie być, jeśli ktoś mieszka we własnym domu - wtedy jest tylko ulica i nr domu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beato Traciak, dobrze że o tym napisałaś bo ze mną jest tak samo. Ty piszesz dużo ciekawych materiałów, ja nie jestem Alfą i Omegą i nie potrafię pięknie pisać, a że sam siedzę na wózku i jest rzadkością wyjście na ulicę to z ilością i jakością materiałów też mam problem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja mam dane ale od sierpnia nagrody nie dostałem;( Ale już nie ważne

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzisiaj zobaczyłam dopiero ten komentarz Tomaszu...Mam dane w profilu od sierpnia -uzupełnione po zwróceniu uwagi. Ponieważ mamy koniec grudnia- naprawdę NIE CHCE mi się już wracać do tej sprawy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam, Elżbieto, nie trwałoby to tak długo, gdybyś miała dane w profilu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

grudzień mamy ...i nadal nic :)))ja juz sobie odpuszczam...:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam za dygresje nie w temacie tekstu lecz komentarzy ale karty z "czipem" oraz transakcje na PIN a nie podpis chronia nie Was tylko bank. Niestety malo kto o tym wie, bo zrodlem wiekszosci informacji na ten temat sa banki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się, czytałam i dlatego czekałam do 20stego. Termin minął pieniędzy nie ma dlatego pytam. Braki danych uzupełnilam przed 20stym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.