Facebook Google+ Twitter

Nagrody za najlepsze materiały tygodnia

Nagrody książkowe za najlepsze materiały minionego tygodnia (od 25 czerwca do 1 lipca) otrzymują: Maciej Lewandowski, Adam J. Pisula i Łukasz Zawadzki. Wszystkim autorom gratulujemy doskonałych tekstów, fotoreportaży i zdjęć.

Nagrody książkowe dla autorów najlepszych materiałów tygodnia. / Fot. Tomasz KowalskiMaciej Lewandowski udowodnił swym materiałem o zamachu terrorystycznym w Glasgow, że dla dziennikarza obywatelskiego nie ma rzeczy niemożliwych. Maciej nie tylko napisał o wydarzeniach przed szkockim lotniskiem. W miarę napływających informacji aktualizował także swój tekst. – Lotnisko w Glasgow wciąż jest zamknięte. Ponad dwa tysiące niedoszłych pasażerów zostało przewiezionych do wielkiego centrum rozrywkowo-widowiskowego SECC, gdzie oczekują na spotkanie ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi – mogliśmy czytać gorącą relację

Jakim echem wydarzenia w Szkocji odbiły się w Europie najlepiej pokazał tekst Adama J. Pisuli: "Strach przed terrorem. Zaostrzone kontrole na niemieckich lotniskach." – Lotnisko w Hanowerze. Wchodząc do hali odpraw zauważam wielu funkcjonariuszy w zielonych mundurach - Urząd Celny i policja oddelegowały szereg jednostek do ochrony lotnisk – pisał Adam J. Pisula. I sam, mając aparat w ręku, stał się obiektem zainteresowania służb ochrony.

Łukasz Zawadzki nadesłał interesujące galerie zdjęć. A przede wszystkim - poradnik dla tych, którzy na poważnie interesują się fotografią prasową. Jaki wybrać aparat, na jaki temat się zdecydować, jak traktować fotografowane osoby i czy brać na poważnie zakaz robienia zdjęć? Przeczytaj sam.

Autorom pozostałych materiałów gratulujemy ciekawości świata i wrażliwości na to, co dzieje się wokół nich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 06.07.2007 09:13

Jeszcze raz podziekowania dla redakcji i gratulacje dla poczt po obu brzegach Odry :-))) Ksiazka nadeszla wczoraj... :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.07.2007 08:55

Macku... jedna połówka i jedna... polowka :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hehe, dzięki chłopaki :-) Ale błagam, Maciek, PLONIE, nie PŁOnie :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje, oby zmobilizowało...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałbym bardzo serdecznie i gorąco podziękować portalowi za nagrode.Napewno będzie to dla mnie jeszcze większą motywacją do dalszego działania dla W24 :) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.07.2007 19:14

Gratulacje rowniez dla Macka i Lukasza!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.07.2007 19:14

Serdecznie dziękuje!!!

I w moim przypadku należy się Adamowi Plonie połówka... :-)))

Ponieważ nie wierzę w silę ustnych pochwal, proszę Adama o odrobinę cierpliwości... najpozniej w przyszlym roku będę w Warszawie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adam dostał ustną pochwałę. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.