Facebook Google+ Twitter

Nagrodziliśmy kolejnych reporterów w konkursie weekendowym!

W weekend było gorąco. Znów zasypaliście nas lawiną dobrych tekstów informacyjnych i fotoreportaży. Kolegium redakcyjne po długich konsultacjach podjęło decyzję, komu przyznać nagrody....

 Piknikowy kosz zdobywa Monika Sieniawska za tekst "Kolosalne błędy teamu BMW-Sauber w Grand Prix Chin ". Dzięki naszej Autorce dowiedzieliśmy się, z czego wynikały problemy Roberta Kubicy na torze. Gratulujemy świetnego przygotowania i znajomości tematu!

Książka "Autoportret reportera", czyli ogromny wywiad z Ryszardem Kapuścińskim, powędruje do Marty Miłak. Autorkę wyróżniliśmy za dobrze przygotowany artykuł "Dzieci z ADHD potrzebują naszego zrozumienia i pomocy ". Wypowiedzi psychologów, objawy choroby, odnośniki do ważnych stron, relacja z kongresu poświęconego problemowi – to wszystko znajduje się w materiale Marty. Kontrowersyjny tekst wywołał lawinę komentarzy.

"Szachinszach", czyli świetny reportaż Ryszarda Kapuścińskiego na temat Iranu, to nagroda dla Oliwii Piotrowskiej za tekst "Pożegnanie GGoG ". Autorka – jak zwykle – przygotowała materiał wyczerpująco i, co warte podkreślenia, zrobiła wyśmienite zdjęcia!

Z kolei zbiór reportaży z Indii autorstwa Krzysztofa Mroziewicza "Ucieczka do Indii" otrzyma Jolanta Paczkowska za poruszający tekst "Epoka siłaczek przeminęła? Z pamiętnika wychowawcy klasy ". Jola jest nauczycielką, w swoim artykule pokazuje, jak niełatwy to kawałek chleba i ile wymaga poświęcenia. Zrobiła to jednak w ciekawy, reporterski sposób. Gratulujemy świetnego materiału, a przede wszystkim... wytrzymałości!

Tych, którym nie udało się tym razem, zachęcamy do uważnego śledzenia naszych stron. Już niedługo bowiem kolejny konkurs. Nie wychodźcie z domu bez aparatu i notatnika!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

gratulacje, szczególnie książek Kapuścińskiego - to są dzieła najwyższej sztuki nie książki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

WOW... :) dziękuję pięknie... :) a pomyśleć, że chciałam tylko wyrazić swoje zdanie w tym artykule... :) pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie dziękuję! Wprawdzie moja intencja była nieco inna. Moim nadrzędnym celem nie było pokazanie (użalanie się ;-)), jaki to niełatwy kawałek chleba, lecz jak skandalicznie małe dostaje się za to (do)DATKI. Ta praca nie będzie łatwiejsza (przynajmniej w najbliższym czasie, może nawet będzie trudniej), ale mogłaby być przyzwoicie wynagradzana. Tymczasem… ucieknę do Indii. Adam, uspokajam ;-) – zagłębię się w lekturze. Pozdrawiam nagrodzonych, nagradzających i tych, którzy byli o krok od nagrody. Może następnym razem? Nie zniechęcajcie się. Prędzej czy później trud zostanie dostrzeżony.:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla zwycięzców, a także - dla Redakcji za wybór nagród, a zwłaszcza za "Ucieczkę do Indii" Mroziewicza. Ta książka to mistrzowstwo świata! Mroziewicz w ogóle ma świetne pióro i straaaasznie ostre! Jolu, jeśli myślisz, że Indie to taki cudowny kraj, jak to przedstawia Bollywood, to... lepiej nie czytaj tej książki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie dziękuję. Chyba poniedziałek stanie się moim ulubionym dniem tygodnia. :)) Gratuluję wszystkim wyróżnionym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

dziekuję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.