Facebook Google+ Twitter

Nagrodziliśmy materiały z weekendu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-08-06 14:34

Oto lista nagrodzonych materiałów.

Prezydent.pl: To inny projekt był najpiękniejszy
Legniczanie odbudowują swój park
Witamy w lokalnym Las Vegas!
Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie Klub - zakończone
Wakacje w akademiku? Tak, ale coraz rzadziej

O co chodziło?

Okładka filmu spotkanie / Fot. screen5 zestawów nagród, w skład których wejdą książki ufundowane przez Wydawnictwo WAM oraz filmy "Spotkanie" rozdzielimy pośród autorów, którzy przez weekend wyślą do nas tekst, fotogalerię lub wideo.

Zamiast siedzieć w domu, zrób materiał (o tematyce dowolnej) i wyślij go do nas! Po weekendzie, w poniedziałek, nagrodzimy 5 najlepszych z nich (naszym zdaniem).

Okładka książki GDZIE RZEKA KOŃCZY SWÓJ BIEG / Fot. WAMW konkursie biorą udział materiały nadesłane od momentu publikacji tego artykułu. Zabawa kończy się w niedzielę o godzinie 23. Wyniki zostaną opublikowane w poniedziałek po godzinie 15.

Konkurs otwarty jest dla wszystkich osób posiadających konto na Wiadomościach24.pl. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym autorem, a chcesz wygrać nagrody zarejestruj się i pisz!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Droga Sławo!

To troszkę mój błąd, że nie pisałem tego dotychczas, w zapowiedzi konkursu, myślałem że praktyka będzie mówić za siebie. W tych konkursach weekendowych staram się zawsze promować materiały newsowe. Czasami dostajemy całą masę świetnych materiałów newsowych w weekend (wszyscy mają więcej czasu)i nie możemy dać 5-7 nagród tygodnia, stąd traktowałem ten konkurs trochę jako uzupełnienie nagród za news tygodnia.

To mój błąd i dziękuję Ci za zwrócenie uwagi, od następnego razu bardziej zwrócę uwagę na to, że bardziej zależy nam na relacjach z różnych wydarzeń. Pomyślę także o konkursie dla felietonistów (jeśli piszący do m3g będą zainteresowani). Dla Ciebie Sławo postaram się także znaleźć jakąś nagrodę specjalną, którą wyśle pocztą. I błagam na przyszłość - w konkursie na tekst weekendowy biorą udział teksty umieszczone w W24, nie S24 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.