Facebook Google+ Twitter

Nagrodzimy także najlepszy debiut!

Za nami sylwestrowe szaleństwo. A przed nami - ogłoszenie wyników kolejnego konkurs na teksty, materiały wideo i fotoreportaże.

Fot. Tomasz KowalskiPrzyślijcie nam swoje relacje z sylwestrowej zabawy! Opowiedzcie nam o najciekawszych, nietypowych imprezach, niestandardowych balach czy oryginalnym sposobie, w jaki spędziliście tę wyjątkową noc. Czy byliście na prywatce, czy na Rynku w Krakowie lub na tradycyjnym balu. A może powitaliście Nowy Rok na plaży w tropikach lub w górach, w gronie przyjaciół?
Może uda się Wam zaobserwować coś ciekawego, nietypowego. Rozejrzyjcie się uważnie wokół siebie.

A może ktoś się pokusi o zrobienie reportażu z przygotowań do szaleństw sylwestrowej nocy. Może ktoś się wybierze do gabinetu kosmetycznego, porozmawia z fryzjerką albo jej klientką, a może wysłucha sprzedawczyni z salonu z sukniami wieczorowymi, która narzeka na wybredne panie?

Na autorów trzech najlepszych materiałów czekają nagrody. Na teksty czekamy do 3 stycznia 2007 r. do godz. 12.

Równocześnie ogłaszamy konkurs na debiut. W pierwszą środę Nowego Roku nagrodę otrzyma autor, który nadeśle najlepszy tekst informacyjny, reportaż, fotoreportaż czy relację wideo.
Pod uwagę będziemy brać tylko tych autorów, którzy mają swój profil uzupełniony o niezbędne dane i umieścili swoje zdjęcie.
Równocześnie życzymy Wam wszystkiego co najlepsze w nowym roku!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.