Facebook Google+ Twitter

Najbardziej nam nawymyślał Sławomir Ostrowski. I wygrał!

Znamy już zwycięzcę tygodniowej akcji rekrutacyjnej pod hasłem "Nawymyślaj nam, a damy Ci pracę". Nowy serwis sportowy z konkursami będzie prowadził Sławomir Ostrowski, Autor Wiadomości24.pl

 / Fot. PpWszystkim, którzy nadesłali swoje pomysły dziękujemy. Za licznie przesłane zgłoszenia, za udział i czas poświęcony na spisywanie pomysłów, które ocenialiśmy, by wybrać autora najciekawszych propozycji i to jemu zaproponować umowę na prowadzenie serwisu. Sławek Ostrowski napisał w sposób, który najbardziej przyciągnął naszą uwagę.

 / Fot. W24Przypominam: przyjmowaliśmy zgłoszenia zarejestrowanych Autorów Wiadomości24 i serwisu Ekstraklasa.net. Prosiliśmy o przysłanie pomysłu na konkurs bądź plebiscyt dotyczący Euro 2012, bo na tym będzie polegało zajęcie osoby prowadzącej serwis.

Już niebawem zaprosimy wszystkich do obejrzenia efektów pracy Sławka, któremu serdecznie gratuluję. Autorzy W24 znów najlepsi!Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 07.11.2011 21:08

Cieszę się Sławku, że jesteś równie skuteczny w redakcji, jak na piłkarskim boisku. Życzę Ci dużo szczęścia w pracy i by wszystkie Twoje pomysły mogły się ziścić w realu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sławek, normalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony - teraz widzę, że będziesz moim pracodawcą! Z całego serca ci gratuluję :)!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sławomirze gratuluję :) niech Twój serwis przyciąga miliony kibiców, miliony internautów z całego świata zainteresowanych Euro 2012 :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

:) Brawo:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dziękuję. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję i trzymam kciuki!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetnie, gratuluję! Poczytamy... ocenimy, powodzenia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla Sławka! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.