Facebook Google+ Twitter

Najdłuższy moonwalk na świecie

Zaczyna sam Michael Jackson, kontynuują fani z całego świata. W tak pomysłowy sposób składają hołd Królowi Popu jego słuchacze, za pośrednictwem internetu.

Screen / Fot. Patrycja CychnerWszystko za sprawą strony eternalmoonwalk.com. Ludzie z całego świata dodają do niej swoje filmy, na których tańczą, a pomysłów nie brakuje. Oprócz nagrań z samym moonwalkiem, fani urozmaicają je też innymi ruchami charakterystycznymi dla Jacksona.

Poza tym w najdłuższym moonwalku widzimy zwierzęta, pluszaki czy animacje graficzne. Osoby na nartach, kajakach czy deskorolkach. Zatańczyła nawet sama Myszka Miki z Rio de Janeiro.

Stronę włączoną miałam około godziny, a tam wciąż pojawiały się kolejne filmy. Argentyna, Litwa, Chile, Ekwador, Chiny, Norwegia… cały świat w hołdzie dla Króla Popu. Każdy może dodać coś od siebie.

Moonwalk, czyli Księżycowy Krok, był znakiem firmowym Michaela Jacksona. Popularność zdobył w latach 80. Polega na przesuwaniu się w tył, wywołując wrażenie, iż poruszamy się naprzód.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Świetna akcja:) Nie wiedziałem o tej stronce, a siedzę w muzyce całymi dniami, więc z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

niezła strona nie wiedziałam, że takie coś istnieje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny pomysł.
Chyba sam wrzucę tam filmik, choć fanem MJ nie byłem. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.