Facebook Google+ Twitter

Najdłuższy Wykład Świata

Errol Tapiwa Muzawazi między 9 a 14 grudnia br. podejmie próbę pobicia rekordu świata w długości głoszonego wykładu. Zmierzy się tym samym z indyjskim profesorem, który w 2007 r. mówił przez 120 godzin.

Errol Tapiwa Muzawazi / Fot. Maciej ZejmocinErrol Tapiwa Muzawazi z Zimbabwe, student V roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, planuje między 9 a 14 grudnia br. wygłosić Najdłuższy Wykład Świata. Rekord w tej samej kategorii udało mu się dotąd pobić trzykrotnie (w roku 2003, 2005 i 2006). Za pierwszym razem mówił przez 62, potem przez 88 i w końcu przez 102 godziny.

Czwartą i ostatnią próbę podejmie on w Auditorium Maximum UJ w Krakowie, próbując pobić indyjskiego profesora Jayasimba Ravirala, który w 2007 r. mówił przez 120 godz. Errol planuje 130-godzinny wykład na temat demokracji. Wydarzeniu patronuje rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, prof. dr hab. Karol Musioł.

Celem wykładu jest zebranie środków na Ekspedycję Naukową do Afryki w 2010 r., wyprawę badawczą przez 23 kraje Afryki, w których weźmie udział 7 studentów i absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wciąż poszukiwani są organizatorzy wykładu: kamerzyści, fotografowie, protokolanci i kierowcy, którzy mogą poświęcić między 9 a 14 grudnia br. 4 godziny dziennie na pomoc. Zaletą współorganizacji wspomnianego projektu jest m.in. praca w międzynarodowej grupie oraz certyfikat ze znakiem Światowego rekordu Guinnesa.

Zainteresowani którąś ze wspomnianych funkcji proszeni są o kontakt na info@thelongestlecture.com. Rekrutacja kończy się w piątek, 30 października 2009 r. Spotkanie organizacyjne odbędzie we wtorek, 6 listopada 2009 r.

Szczegółowe informacje na temat Najdłuższego Wykładu Świata znajdują się na stronie www.thelongestlecture.com.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Gdyby Castro chciał podejść do rywalizacji nikt by go nie pobił:P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dominik zbieramy wszystkich z W24 i idziemy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

rekord to pobije osoba, która tego wysłucha;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.