Facebook Google+ Twitter

Najdłuższy Wykład Świata – konferencja prasowa

W najbliższy poniedziałek (7 grudnia), o godz. 14.00, w Collegium Novum w Krakowie odbędzie się konferencja prasowa dotycząca próby pobicia Rekordu Guinnessa w wygłoszeniu najdłuższego wykładu.

W dniach 9-14 grudnia br. Errol Tapiwa Muzawazi podejmie próbę pobicia Rekordu Guinnessa w wygłoszeniu Najdłuższego Wykładu Świata. Obecny rekord w tej kategorii należy do prof. Jayasimba Ravirala z Indii, który w 2007 r. mówił przez 120 godz. na temat koncepcji rozwoju osobowości. Errol Muzawazi będzie przez 130 godz. mówił na temat demokracji.

Errol już trzykrotnie pobił rekord w tej kategorii, pomagając m.in. Polskiej Akcji Humanitarnej w zebraniu środków dla uchodźców z sudańskiej prowincji Darfur oraz zbierając fundusze na sierociniec Mother of Peace Children's Home w Mutoko (Zimbabwe). Tym razem będzie próbował zebrać środki na Ekspedycję Naukową do Afryki 2010 ( www.africa2010.pl).

Próba pobicia rekordu odbędzie się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (ul. Krupnicza 33). Wydarzeniu patronuje rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, prof. dr hab. Karol Musioł.

Konferencja prasowa odbędzie się w poniedziałek (7 grudnia) o godz. 14.00 w Collegium Novum (Kraków, ul. Gołębia 24, pok. 24).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.