Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8629 miejsce

Najdroższy koniak w Łodzi. Louisa XIII pije Naomi Campbell

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2006-10-16 08:34

10 tys. 506 zł kosztuje koniak Louis XIII, który można kupić w sklepie na Bałutach. To najdroższy trunek w Łodzi, zarazem jeden z najdroższych i najlepszych koniaków świata. W bałuckim sklepie jest tylko jedna taka butelka.

fot. Express Ilustrowany/Louis XIII to najdroższy trunek w Łodzi- Cena przerasta możliwości większości klientów, choć zdarzyła się jedna osoba, która kupiła Louisa XIII. Sześć lat temu nabył go biznesmen z Warszawy. Wówczas koniak kosztował 6 tys. zł - mówi Paweł Smuga, właściciel sklepu. - Sprowadziłem wtedy drugą butelkę, która wciąż czeka na nabywcę. Nie żałuję jednak - posiadanie tak szlachetnego i niepowtarzalnego trunku to duży prestiż.

Louis XIII to koniak z najwyższej półki. Jest popularny zwłaszcza w świecie mody i muzyki. Do wielkich fanów tego szlachetnego alkoholu należał między innymi guru mody Christian Dior. Uwielbiają go gwiazda estrady Elton John oraz modelka Naomi Campbell.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

*10 tys. 506 zł* - w klróej to ze szkół tak proponują pisać liczby (ceny)? A Naomi (Etiopka, córka dyplomaty) miała szczęście urodzić się na salonach. Jej rodacy mrą setkami dziennie z głodu. My też mieliśmy wysyłać pomoc do Afryki, ale widać, że pomocy potrzebują nasze dzieci w szkołach (także są głodne).
Sporo informacji jest z Łodzi. Czy ktoś lobbuje Łódź na W24?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.