Facebook Google+ Twitter

Najdziwniejsze prezenty pod choinką i nie tylko

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-22 13:57

Święta za pasem! Dlatego warto przyjrzeć się wynikom ankiety świątecznej przeprowadzonej na platformie TestMeToo. W tym roku wzięło w niej udział ponad 4 tys. osób z całej Polski.

Oprócz odpowiedzi na pytanie o najdziwniejszy prezent, dowiemy się też czego nie lubimy dostawać na święta? Czy sami sobie kupujemy prezenty? Oraz czy nadal wolimy wiele godzin spędzać w sklepach, a może kupujemy prezenty przez internet?

Zanim przeczytamy czego ankietowani nie lubią dostawać pod choinkę, sprawdźmy kilka najciekawszych odpowiedzi na pytanie o najdziwniejszy prezent. Wśród odpowiedzi był ketchup, kilogram żółtego sera, papier toaletowy z sudoku plus długopis, płyn do płukania jamy ustnej, rogi renifera czy ładnie zapakowana cegła z dopiskiem „teraz już blisko do nowego mieszkania”. Padały też takie odpowiedzi jak: pozytywny wynik testu ciążowego, faktura za naprawę samochodu rodziców rozbitego dwa tygodnie wcześniej, tabletki na ból głowy, które podarował mąż swojej żonie. To jednak nie wszystko, bo jedna z pań dostała pozew rozwodowy!

63% osób zadeklarowało, że sami sobie kupują prezenty. To aż o 5% więcej niż przed rokiem! A dlaczego to robimy? W końcu sami siebie najlepiej znamy, wiemy co nas najbardziej ucieszy i jest nam najbardziej potrzebne.

To prowadzi nas do prezentów których nie lubimy dostawać. Na pierwszym miejscu znalazły się skarpetki (40,6%). Drugie miejsce zajęły kapcie (31,3%). Na kolejnych miejscach znalazły się kołdra (23,7%), świeczki (23,7%), krawat (23,6%), piżama (18,9%), przybory kuchenne (18%). A jak to wygląda wśród pań i panów?

Coraz więcej osób kupuje prezenty przez internet. W 2013 roku było to 83%, w tym aż 88%!

Jak ankietowani odpowiedzieli na inne pytania? 72% osób zadeklarowało, że rozpakowuje prezenty po świątecznej kolacji. 83% że na ich stole na pewno pojawi się świeca, 82% siano, a 43%, że rybie łuski. 48% odpowiedziało, że nadal przygotowuje świąteczną zupę z naturalnego wywaru, 52% dodaje koncentrat, robi zupę z proszku lub kupuje już gotową. Jak się sprawy mają z byciem grzecznym? Kiedy 48% stwierdziło, że jest grzeczna i nie zasługuje na rózgę, 52% ankietowanych dostało rózgę lub przyznaje się, że na nią zasługuje.


(Paweł Dudko)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.