Facebook Google+ Twitter

Najgorsze filmy 2000-2009

W ostatnich dziesięciu latach do kin i na DVD trafiło bardzo dużo naprawdę słabych filmów. Wreszcie ktoś odważył się zebrać je wszystkie w jedno miejsce i przygotować zestawienie 100 najgorszych filmów ostatnich lat.

Screen przedstawiający witrynę Rotten Tomatoes. / Fot. http://www.rottentomatoes.comJeśli myślicie, że produkcje takie jak "Nagi Instynkt 2", "Alone In The Dark" czy "Battlefield Earth" to najgorsze, co może was spotkać na sali kinowej, to nie widzieliście 97 innych produkcji z zestawienia serwisu Rotten Tomatoes.

TOP 100 najgorszych filmów ostatniej dekady możecie znaleźć pod tym adresem. Twórcy zestawienia postarali się, by na liście znaleźli się wyłącznie najgorsi z najgorszych. Tutaj nie ma miejsca na dobre aktorstwo czy ciekawe scenariusze.

Zestawienie jest ciekawe między innymi dlatego, że wśród takiej ilości filmów uznanych przez autorów za najgorsze z możliwych, każdy kinomaniak znajdzie zapewne jeden czy dwa tytuły, które nie uważa za aż tak straszne. Recenzja i krytyka to owoce subiektywnego osądu dzieła, a więc i takie jest to zestawienie. Sam nie zgodziłbym się z autorami w kilku miejscach.

Które z wymienionych tytułów byście z tej listy wyrzucili?

Więcej podobnych wpisów znajdziecie na blogu NiezłeKino.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

5 za ciekawą informację

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.