Facebook Google+ Twitter

Najgorsze reklamy z celebrytami: m.in. Małysz, Mann oraz Materna

Branżowy serwis wirtualnemedia.pl opublikował listę najgorszych reklam z udziałem celebrytów. Portal poprosił o ocenę spotów specjalistów z branży reklamowej. Najgorzej wypadli Małysz, Nowicki oraz Mann z Materną.

Adam Małysz - lider w skokach narciarskich oraz w najgorszej reklamie z udziałem celebrytów. / Fot. Iwona Erskine-Kellie/ CC 2.0Serwis wirtualnemedia poprosił specjalistów z dziewięciu agencji reklamowych o oceny klipów promocyjnych. W rankingu na najgorszą reklamę zdecydowanie wygrała ta z udziałem Adama Małysza. Znany sportowiec zachwalał w niej jedną z dostępnych na rynku herbat. Specjaliści od spraw mediów powiedzieli m.in, że reklama herbaty zupełnie nie pasuje do wizerunku sportowca oraz, że po wielu występach reklamowych Adama Małysza ten z przekazu promocyjnego herbaty jest zdecydowanie najsłabszy. Kolejnym powodem tak słabych ocen spotu jest brak pomysłu na tę reklamę.

Następne miejsce w mało chwalebnym rankingu zdobyła reklama jednego z banków z udziałem Wojciecha Manna oraz Krzysztofa Materny. Spot skomentował Tomasz Graszewicz z agencji reklamowej Up: "Rozumiemy, że można innym bankom zazdrościć, że mają Banderasa w reklamie. Ale nie trzeba zaraz sięgać po Manna czy Maternę. Bank do Manna czy Materna do Banku. A właściwie - co ma piernik do wiatraka. Jest jeszcze kilka wolnych postaci, które pasowałyby równie dobrze. Nasze propozycje: Pankracy, Żwirek i Muchomorek, no i oczywiście Kapitan Planeta".

Trzecią najgorszą reklamą została ta z udziałem Jana Nowickiego. Aktor wystąpił w promocji popularnej sieci komórkowej. Nowicki wystąpił w głównym, 90-sekundowym spocie wizerunkowym, informującym o pojawieniu się tej marki na naszym rynku. Występ znanego aktora specjaliści ocenili jako pozbawiony sensu. Według znawców widz może czuć się zagubiony. Podkreślano również fatalną charakteryzację aktora.

Źródło: Więcej o rankingu najgorszych reklam przeczytasz tutaj


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

PAnie Marku - obaj panowie zrobili reklamę "na głupa" czyli taaaaki kredyt (to rozłożenie rąk) - uważam tę reklame za jedną z lepszych - nie przegadana i wreszcie ubrani faceci zamiast pań w skąpej bieliźnie (na ktorą teę można by brać kredyt, znając ceny ekskluzywnych kolekcji).
:):):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdy oglądałem pierwszy raz reklamę Materny i Manna, myślałem, że to jakiś jednorazowy wygłup. Okazało się, że chłopaki stworzyli taką konwencję, która ma być niby śmieszna. Wyszła żałosna! Poziom niżej przedszkolnych skeczów.

Ale spełnia swoją rolę, bo w reklamie głownie o to chodzi, aby była skuteczna. Ludzie o tym dyskutują, tak jak my to tutaj czynimy. A więc bank nie wyrzucił pieniędzy w błoto...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.