Facebook Google+ Twitter

Najlepsi barmani świata ponownie w Warszawie!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-02 07:57

Przed nami Wielki Finał Independent Flair League - niepowtarzalnych i jedynych w Polsce ligowych zawodów barmanów Flair, rozgrywanych pod patronatami marek: Captain Morgan, Smirnoff Black, Carlsberg, Schweppes, Finest Call i Red Bull.

Zawody od kilku lat zaliczane są do Grand Slam federacji World Flair Association - światowego cyklu największych imprez barmańskich na świecie i uznawane za jeden z najlepszych eventów tego typu w Polsce.

3 grudnia w Warszawie w klubie 1500 m2 przy ul. Solec 18 będzie można podziwiać najlepszych na świecie barmanów Flair. W kategorii Open wystartują zwycięzcy poszczególnych rozgrywek eliminacyjnych, zawodnicy z największą liczbą punktów oraz międzynarodowe gwiazdy światowego barmaństwa. Swój udział potwierdzili już uczestnicy z: Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Rosji, Włoch, Litwy, Łotwy, Hiszpanii, Argentyny, Stanów Zjednoczonych i Polski. W akcji zobaczyć będzie można m.in. Tom Dyera, Rodrigo Delpecha, Tomka Małka, Marka Posłusznego, Bruno Vanzana, Gianluigi Bosco, Danny Bakieva i Alex’a Searle. Zawodnicy wystartują w porannych eliminacjach, do wieczornego finału awans otrzyma najlepsza dziesiątka z nich.

Podczas startów wieczornych barmani będą mieli za zadanie przygotowanie w ciągu 7 minut dwóch drinków – Moscow Mule z wykorzystaniem wódki Smirnoff Black i Schweppes Ginger Ale oraz kompozycję własną z obowiązkowym wykorzystaniem Captain Morgan i napoju Schweppes. Dodatkowo, zawodnicy muszą zaprezentować Perfect Serve napoju Red Bull i piwa Carlsberg.

Zawodników oceniać będzie międzynarodowe jury w składzie: Michał Kośnik z Evolutionbar (Polska), Marcin Osypiński z Flair Academy (Polska), Cezary Broda z firmy Carlsberg (Polska), a z ramienia Word Flair Association - Tug van den Bergh (RPA) i Andy Collinson (Wielka Brytania). Drinki oceniane będą także pod kątem wyglądu, smaku i zapachu przez gości specjalnych ze świata show biznesu.
(Marta Kroplewska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.