Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19306 miejsce

Najlepsza broń w IRA, a Żydzi wypier**lać! - Blog działacza PiS

Antysemickie hasła, nawoływanie do przemocy, instrukcje jak wytworzyć domowymi metodami broń i plan przeprowadzenia rewolucji. Czy chodzi o blog Brunona K? Nie, wszystko to można było znaleźć na witrynie Artura Nicponia, działacza PiS.

"Pluszowegy Breivik", czyli Artur Nicpoń, jest członkiem zarządu okręgowego PiS we Wrocławiu. Na swoim blogu nie stroni od barwnych porównań i instrukcji nawołujących do przemocy. Czy tego nam trzeba w dzień po informacjach o planowanym zamachu na Prezydenta RP?

[b]Czytaj także: Artur Nicpoń o "strzelaniu do lewaków" pisał już w 2007 roku

"Osobiście polecam irlandzkie 'podręczniki' sygnowane przez IRA, bo oni tam podają fajnie specyfikacje materiałowe" - pisał, opisując metody pozyskania broni - "W sumie cały materiał można kupić na złomowisku, jako resztki samochodów, za grosze. Reszta to tokarka, pilniki i takie tam" - radził działacz PiS.

Zapowiada również, co będzie się działo na pochodzie 13 grudnia w Warszawie - Na czele pochodu nie szedłby nikt z różańcem - czyli pokornego serca i łatwy do spałowania, za to jakieś 30 tysięcy wkur...ych chłopaków prosto z sal MMA itp. mordobić. I te chłopaki by tych gliniarzy rozerwały na strzępy. Tak o. I nawet by się szczególnie nie spocili. A mieli na to naprawdę wielką ochotę.

Gdy dobrze poszukamy pod hasłem "nicpoń artur" wyskakują barwne obrazki.
 / Fot. internetowy mem / Fot. internetowy mem / Fot. internetowy mem / Fot. internetowy mem / Fot. internetowy mem / Fot. internetowy mem

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Oczywiście, że chodzi mi jedynie o manipulację :) Treść to już inna bajka, każdy może oceniać, jak tylko chce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chodzi Panu o zmianę kontekstu wynikającą z zamiany "szedł" na "szedłby" i sugerowanie, że to nie opis tego co było, a opis tego co będzie to jak najbardziej uważam, że jest to manipulacja absolutnie nie do przyjęcia.

Natomiast same wypowiedzi pana Nicponia tak czy tak są żenujące...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale tutaj nie chodzi o to, co napisał ten bloger. Chodzi o to, że autor ten wpis zmanipulował i przedstawił w innym kontekście. To jest według pana w porządku?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ten zacytowany akapit wcale nie jest lepszy niż jego fragment. U mnie to wywołał wręcz większy niesmak jeszcze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aha, i proszę jeszcze przytoczyć cały kontekst do fragmentu "Żydzi wypierd**lać", który tak bije w oczy w tytule artykułu :) Czy też pan nie zna?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy ktoś z komentujących czytał wpis na blogu owego radnego? Bo podejrzewam, że autor znalazł jakieś fragmenty na stronie wybiórczej. Pisząc o jakimś marszu, który ma organizować PiS, autor całkowicie kłamie.

Wpis notki ma tytuł "Rewolucji nie było" i odnosi się do Marszu Niepodległości. Cały akapit, który wyżej - rzekomo - opisuje grudniowy marsz PiS-u brzmi tak:

"I można by powiedzieć, że to była obustronna impotencja, gdyby nie to, że po naszej stronie była gotowość, by się z nimi bić. I gdyby poseł Górski nie zatrzymał tej ZOMOwskiej ciężarówki, którą oni chcieli staranować czoło pochodu, to zamiast tych kilkudziesięciu psów Donalda Tuska, do szpitala trafiłoby ich parę setek. Z tej prostej przyczyny, że na czele pochodu nie szedł nikt z różańcem- czyli pokornego serca i łatwy do spałowania, za to jakieś 30 tysięcy wkurwionych chłopaków prosto z sal MMA itp. mordobić. I te chłopaki by tych gliniarzy rozerwały na strzępy. Tak o. I nawet by się szczególnie nie spocili. A mieli na to naprawdę wielką ochotę. Więc jeśli na 13 grudnia, w Warszawie, policja będzie miała pomysł być bardziej stanowcza, to ja już teraz sugeruję, żeby krawężniki brały urlopy, bo ci, którzy demonstrantom drogę zagrodzą, zapłacą za to straszną cenę. I wszystko to za tę uwłaczającą ludzkiej godności pensję. I wszystko to w imię tej odrażającej hołoty nazywającej się rządem."

Marszowi organizowanemu przez swoją partię bloger poświęca jedynie 3 ostatnie zdania. Wszystkie wcześniejsze mówią o sytuacji podczas Marszu Niepodległości. Zatem autor artykułu skłamał publikując ten fragment, dodatkowo zmieniając słowa, pisząc np. "szedłby" zamiast "szedł" (czas przeszły, odnoszący się do MN). Z kolei kończąc zdanie autor użył już czasu przeszłego. No chociaż mógłby być konsekwentny w kłamaniu! Ważne, żeby było wygodnie i wszystko się zgadzało w naszej wersji, prawda?

Szkoda, że pan Michał Szostkiewicz nie podaje żadnych źródeł odnoszących się do wpisu blogera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Adrianie, wszystko możliwe. Wydźwięk był jednak jednoznaczny, pomijając fakt, że ów delikwent nie mieszka we Wrocławiu (dostaję dreszczy na Breslau).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że ktoś tu próbuje bronić dobrego imienia swojego miasta, choćby najidiotyczniejszymi metodami. Ech, panie Irku, ja o tym Breslau to tak tylko na żarty pisałem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

W sejmie debata o prewencji przeciw aktywności ugrupowń skrajnie prawicowych i nacjonalistycznych.PiS-u i SP nie ma na sali.-Dlaczego?.

Komentarz został ukrytyrozwiń

powszechny idiotyzm społeczny,forma nazizmu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.