Facebook Google+ Twitter

"Najlepsza książka katolicka" - jeszcze można głosować

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-09 08:49

Istnieją książki, których lektura koi serce i duszę, niesie ze sobą ładunek pocieszenia i pozytywnych emocji. Książki pokazujące pozytywne wzorce zachowań, właściwe wybory, pozycje uczące miłości, wiary i wybaczania.

Jak jednak wśród wielu dostępnych na rynku pozycji o tematyce religijnej wybrać te, które pozwolą nam doświadczyć cudu istnienia?
W czasach powszechnego konsumpcjonizmu i walki o dobra doczesne, dopiero lektura i refleksja mogą pomóc nam w odkryciu tego, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Dlatego też powstał plebiscyt „Najlepsza książka katolicka” – edycja 2012, w którym udział bierze prawie 30 pozycji, z których każda porusza nasze serca.

Na stronie internetowej – www.ksiazkakatolicka.pl – zapoznamy się ze wszystkimi zgłoszonymi tytułami, a już od dziś możemy wspierać nasze typy, głosując na te książki, które przepełniają nas miłością i spokojem. – Na czytelników, którzy zagłosują na swoje typy, czekają atrakcyjne nagrody książkowe – mówi Sławomir Krempa, redaktor naczelny wortalu literackiego Granice.pl. Najlepsze książki w danej kategorii wskazywać będzie również jury, złożone z krytyków literackich i ludzi powiązanych ze światem książek.
Patroni najlepszych

Patronat nad konkursem sprawuje internetowa księgarnia eClicto.pl. Konkurs wpiera również Książnica Polska, za sprawą której nagrodzone książki promowane będą w sieci księgarskiej w całej Polsce, w księgarni Czytay.pl i na stronie Ksiaznica.pl Przedsięwzięciu patronują: miesięcznik „Odra” serwis DlaStudenta.pl, portal kobiet dlaLejdis.pl, portal rynku wydawniczego Wydawca.com.pl, Polski Związek Bibliotek, serwis MiastoDzieci.pl, redakcja magazynu kryminalno-fantastycznego QFant, serwisy DuzeKa.pl, FantasyBook, Granice.pl, Przykominku.com, Obliczakultury.pl, Salonkulturalny.pl, Bookznami.pl, Unreal-fantasy.pl, polscy-pisarze.com, student.pl oraz Internetowy Dom Handlowy SA, Stowarzyszenie Sztukater i Radio PRYZMAT.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Strusiek Pędziwatr
  • Strusiek Pędziwatr
  • 12.05.2012 00:21

Dla mnie bardzo mocna w ostatnim czasie była lektura Zaufanie Bożej Opatrzności - każdemu polecam: http://www.e-religijne.pl/pl/p/Zaufanie-opatrznosci-Bozej.-Zrodlo-pokoju-i-szczescia./467

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ostatnie dni głosowania w pierwszym etapie konkursu! Warto oddać głos tak, by wśród nominowanych tytułów znalazł się ten, który znacząco zmienił nasz światopoglad, rozwinął duchowo, stanowił bodziec do refleksji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Recenzje kilku książek wydawnictwa WAM wymienionych w artykule można przeczytać tutaj „Historia Papieży „
link
oraz „Niepokorne święte” link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.